Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Producten

Optische transceiver

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Optische transceiver

(55)
China FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM fabriek

FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM

FA-tcs12l53-40D, Tweerichtings Optische de Zendontvanger Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM van 1.25G SFP wegens diverse modellen en merken van optische zendontvangers, verschillende temperatuurwaaiers van vezel ... Read More
2019-03-11 10:49:42
China De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC fabriek

De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC

FA-tcs10l85-03D, de Vezel Optische Zendontvanger Op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC SFP+ de optische zendontvanger wordt wijd gebruikt in 10G Ethernet wegens zijn voordelen ... Read More
2019-03-11 10:45:58
China De dubbele Zendontvanger van de Vezel10gbps XFP Optische Vezel met Duplexinterface van LC, 10KM fabriek

De dubbele Zendontvanger van de Vezel10gbps XFP Optische Vezel met Duplexinterface van LC, 10KM

FA-tcx10l13-10D, de Dubbele Zendontvanger van de Vezel10gbps XFP Optische Vezel met Duplexinterface 10KM van LC XFP is een afgekorte afkorting voor 10 Gigabit Kleine Pluggable Vormfactor, is het standaardvezel ... Read More
2019-03-11 10:45:55
China 1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit fabriek

1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit

FA-tcs12l54-60D, 1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit Om de optische zendontvanger te begrijpen, moeten wij de basisconcepten vezel optische zendontvanger ... Read More
2018-06-27 14:36:47
China WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt fabriek

WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt

FA-tcs12l45-60D, WDM SFP Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM zou moeten worden gebruikt Er is diverse keus van optische zendontvanger in de markt, zijn zij met verschillende ... Read More
2018-06-27 14:36:47
China Multimode Vezel40g-sr4 QSFP Optische Zendontvanger Op korte termijn 850nm 300 Meters fabriek

Multimode Vezel40g-sr4 QSFP Optische Zendontvanger Op korte termijn 850nm 300 Meters

FA-tcq40m85-0,3, Multimode Vezel40g-sr4 QSFP Optische Zendontvanger Op korte termijn 850nm 300 Meters De Ethernet-norm bepaalt een verscheidenheid van verschillende transmissietoepassingen. Wat zijn de normen ... Read More
2018-06-27 14:36:47
China MPO/MTP type40g SR4 QSFP+ Optische Zendontvanger Multimode 850nm 100m op MM. Vezel fabriek

MPO/MTP type40g SR4 QSFP+ Optische Zendontvanger Multimode 850nm 100m op MM. Vezel

FA-tcq40m85-0,1, MPO/MTP-Type 40G SR4 QSFP+ Optische Zendontvanger Multimode 850nm 100m op MM. Vezel De twee basisinterfacespecificaties voor de optische zendontvanger van QSFP+ zijn 40GBASE-SR4 en 40GBASE-LR4. ... Read More
2018-06-27 14:36:47
China de Vezel Optische Zendontvanger 1310nm van 4x10GBase-LR PSM QSFP met MPO-Interface & DDM fabriek

de Vezel Optische Zendontvanger 1310nm van 4x10GBase-LR PSM QSFP met MPO-Interface & DDM

FA-tcq40m13-10, de Vezel Optische Zendontvanger 1310nm van 4x10GBase-LR PSM QSFP met MPO-Interface en DDM QSFP+ is een optisch die type van zendontvangerinkapseling voor 40G-netwerk door IEEE-organisatie wordt ... Read More
2018-06-27 14:36:47
China Van de de Zendontvanger40gbase-lr4 QSFP Vezel van CWDM Optische Optische Zendontvanger 10km LC-Duplex fabriek

Van de de Zendontvanger40gbase-lr4 QSFP Vezel van CWDM Optische Optische Zendontvanger 10km LC-Duplex

FA-tcq40lcw-10, van de de Zendontvanger40gbase-lr4 QSFP Vezel van CWDM Optische Optische Zendontvanger 10km LC-Duplex De van de de interfacevierling van vier kanalensfp Kleine Pluggable vorm-Factor (QSFP) was ... Read More
2018-06-27 14:36:47
China van de de Vezel Optische Zendontvanger QSFP28 van 100G CWDM4 Optische Zendontvanger 2Km LC Duplex4ch fabriek

van de de Vezel Optische Zendontvanger QSFP28 van 100G CWDM4 Optische Zendontvanger 2Km LC Duplex4ch

FA-tcq2hlcw-02, van de de Vezel Optische Zendontvanger QSFP28 van 100G CWDM4 Optische Zendontvanger 2Km LC Duplex4ch 100G heeft de vezel optische zendontvanger een verscheidenheid van verpakkende vormen, met ... Read More
2018-06-27 14:36:47
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|