Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenglasvezel transceiver

Van de de Zendontvangerlc Enige Wijze van BIDI SFP de Optische Vezel Op lange afstand 1.25G 80KM

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Zendontvangerlc Enige Wijze van BIDI SFP de Optische Vezel Op lange afstand 1.25G 80KM

China Van de de Zendontvangerlc Enige Wijze van BIDI SFP de Optische Vezel Op lange afstand 1.25G 80KM leverancier
Van de de Zendontvangerlc Enige Wijze van BIDI SFP de Optische Vezel Op lange afstand 1.25G 80KM leverancier Van de de Zendontvangerlc Enige Wijze van BIDI SFP de Optische Vezel Op lange afstand 1.25G 80KM leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Zendontvangerlc Enige Wijze van BIDI SFP de Optische Vezel Op lange afstand 1.25G 80KM

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-TCS12L35-80D & FA-TCS12L53-80D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 paren
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: BIDI SFP Interface Type: LC-schroeiplekvezel
Type vezel: SMF Toepassing: Transmissie op lange afstand
Snelheidstarief: 1.25Gbps Max. Transmissiewaaier: 80 kilometers

FA-tcs12l35-80D & FA-tcs12l53-80D, WDM SFP Optische Zendontvanger Op lange afstand voor Enige de Wijzevezel 1.25G 80KM van LC

 

De functie van de foutendiagnose van optische zendontvangermodule (Digitale Kenmerkende Monitor, DDM) verstrekt een middel om de systeemprestaties te controleren; het kan het beheersysteem helpen om het gebruiksleven van vezelmodule te voorspellen, fout te isoleren van het systeem en verenigbaarheid in gebiedsinstallatie te verifiëren.

 

Het toezicht in real time op het werk voltage en de temperatuur van de optische zendontvangermodule zullen de systeembeheerder helpen om sommige potentiële problemen te vinden: 1) Het te hoge Vcc voltage zal analyse voor CMOS apparaten brengen; Vcc het voltage is te laag, kan de laser niet normaal werken. 2) De ontvangen macht is te hoog zal beschadigen de ontvangersmodule. 3) De het werktemperatuur is te hoog zal versnellen het verouderen van de component. Bovendien via het toezicht op ontvangen optische macht, zal het het toezicht op lijn en prestaties van de verre zender realiseren.

 

De fout kan door digitale kenmerkende functie worden gevestigd. In foutenplaats, zouden Tx_power, Rx_power, de Temperaturen, Vcc en Tx_Bias-de waarschuwing en de alarmstatus ruim moeten worden geanalyseerd. De van de variabelentx van de staat Fout en Rx LOS (verlies van signaal) in het spel van de geheugenspiegel een belangrijke rol in de foutenanalyse.

 

Een andere functie van Digitale Kenmerkende Monitor (DDM) is verenigbaarheidscontrole van de optische module. De verenigbaarheidscontrole moet analyseren of de werkomgeving van de module met het gegevensboek of de relevante normen in overeenstemming is. Prestaties van de vezel zijn de Optische Zendontvanger gewaarborgd slechts in deze compatibele werkomgeving. In sommige gevallen, als de milieuparameters voorbij de gegevens of verwante normen boeken, zal het prestatiesdegradatie voor de optische zendontvanger en het resulteren in transmissiefoutcode brengen. Er is één of andere situatie van werkomgeving is niet compatibel met de optische module: 1) het voltage overschrijdt de gespecificeerde waaier; 2) ontvangend optische machtsoverbelasting of onder de ontvangersgevoeligheid; 3) de temperatuur is voorbij de werkende temperatuurwaaier.

 

Specificatie van FA-tcs12l35-80D & FA-tcs12l53-80D

 

Pakketvorm SFP
Datasnelheid 1.25G
Vezelschakelaar LC
Vezelkanaal Simplex
Vezeltype Enige wijze
Transmissiewijze Bi-richting
Het overbrengen van afstand Maximum 80KM
Golflengte 1310nm/1550nm
DDM Beschikbaar
Voeding Gebrek 3.3V of aangepast
Volgzame normen MSA, IEEE802.3Z, Bellcore Ta-nwt-000983, iec60825-1 etc.

 

Producteigenschappen

 

1, Geschikt voor Gigabit Ethernet;

2, het standaard Multi-source pakket van SFP met LC-schakelaar;

3, tot 1.25Gbps-datasnelheid;

4, Simplexvezel tweerichtingstransmissie;

5, steunen heet-Pluggable;

6, Enige +3.3V-voeding;

7, Compatibel met andere merkschakelaar;

8, Digitale Diagnostiek Controle zijn beschikbaar voor gemakkelijk beheer.

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)