Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezel Media Converter

De Media van Ethernet van de Gigabitvezel Convertor, Duplexsc-Media Convertor 1310nm

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

De Media van Ethernet van de Gigabitvezel Convertor, Duplexsc-Media Convertor 1310nm

China De Media van Ethernet van de Gigabitvezel Convertor, Duplexsc-Media Convertor 1310nm leverancier
De Media van Ethernet van de Gigabitvezel Convertor, Duplexsc-Media Convertor 1310nm leverancier De Media van Ethernet van de Gigabitvezel Convertor, Duplexsc-Media Convertor 1310nm leverancier

Grote Afbeelding :  De Media van Ethernet van de Gigabitvezel Convertor, Duplexsc-Media Convertor 1310nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC,RoHS
Modelnummer: Famc-gdse13s-20

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 sets
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Vezel optische Media Converter gegevenssnelheid: 10/100/1000M
Type vezel: enige wijze Vezel Connector: SC
BEDRIJFSTEMPERATUUR: 0~70℃ Voeding: 220V AC
Het overbrengen van afstand: 40 km LAN-poort: RJ45

Famc-gdse13s-20, Gigabit-de Media van Vezelethernet Convertor met Duplexsc-Vezelinterface SM 40Km

 

Testvereisten en normen

1, het Testen van relevante toebehoren

2, Elektroprestatietest van voedingsysteem

3, Hete stopprestatietest

4, temperatuur Op hoge temperatuur en lage test (met inbegrip van voeding, optische zendontvangermodule)

 

De prestatietest van de Ethernetinterface van vezelmedia convertor

1, de test van de Transmissieafstand van rj-45 verdraaid paar

2, Dwarstest (NODE/HUB) van rj-45 verdraaide paartransmissie

3, de passende test van de Transmissieimpedantie van rj-45 verdraaid paar

4, Verenigbaarheidstest van elektrointerface (schakelaar, hub, netwerkkaart)

 

De test van de vezelinterface

1, Enige wijze en multi-mode compatibele test van vezel optische zendontvanger;

2, de test van de Transmissieafstand van optische zendontvanger;

3, PECL-impedantie passende test;

4, de Optische test van de interfaceverenigbaarheid (optische schakelaars, vezelhub, de kaart van het vezelnetwerk, vezelmedia convertor).

 

Voltage en huidige vereisten van voedingsysteem

100M vezelmedia de het convertorvoltage en stroom zijn DC5V/550mA, macht: 2.75W

De voltageafwijking is + 0.03V, en het inputvoltage is AC110V~260V

10/100M het voltage en de stroom van de vezelzendontvanger zijn DC5V/650 mA, macht: 3.2w

De voltageafwijking is + 0.05V, en het inputvoltage is AC110V~260V

10m-voltage en stroom van de vezel zijn de het optische convertor DC5V/250mA, macht: 1.25W

De voltageafwijking is + 0.02V, en het inputvoltage is AC110V~260V

 

Optische Parameters

 

Multimode
Vezel 62.5/125, 50/125,100/140µm
Output optische macht >-18dBm
Het ontvangen van gevoeligheid <-31db>
Afstand 0~2km of 0~5km
Schakelaar SC, ST, FC
Golflengte 850nm/1300nm/1310nm
Enige wijze
Vezel 9/125,8.3/125,8.7/125or 10/125µm
Afstand 0~40km
Output optische macht -11~ -6dBm
Het ontvangen van gevoeligheid < -34dBm="">
Schakelaar SC, ST, FC
Golflengte 1310nm

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)