Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezel Media Converter

RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef

China RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef leverancier
RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef leverancier RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef leverancier RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef leverancier

Grote Afbeelding :  RJ45-LAN de Media van de Havenvezel Convertor Gigabit Ethernet met Één SFP-Groef

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC,RoHS
Modelnummer: Famc-SFPG

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 sets
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: SFP Media Converter gegevenssnelheid: 10/100/1000M
Type vezel: Hangt van SFP-module af vezelinterface: LC of Sc
LAN-poort: RJ45 ROHS: Volgzaam
Volgzame Normen: IEEE802.3z en 802.3ab Elektrische kabel: Cat5 UTP-kabel

Famc-SFPG, 10/100/1000M Gigabit Ethernet Vezelmedia Convertor met Één SFP-Groef LC of Sc

 

Vezelmedia de convertor is een Ethernet-transmissiemiddel dat korte verdraaide paar elektrosignalen om optische signalen over lange afstand omzet te zijn. Het wordt over het algemeen gebruikt in Ethernet-netwerken die niet door LAN kabels kunnen worden behandeld en optische vezel moeten gebruiken om de transmissieafstand uit te breiden, en in de toegangslaag breedbandmetropolitane area networken gewoonlijk gebruikt.

 

In traditionele Ethernet, zijn de belangrijkste verbindende media verdraaid paar. De grens van verdraaid paar is de transmissieafstand is slechts ongeveer 100 meters, is de transmissieafstand te kort zodat beperkt het de ontwikkeling van netwerk, is het tegelijkertijd verdraaide paar met grote elektromagnetische interferentie, die ongetwijfeld de kwaliteit van communicatiegegevens zal beïnvloeden. Vezel is het de verbindingsmiddel van de optische media convertor optische vezel. De weerstand met beperkte verliezen en hoge tegen elektromagnetische interferentie van optische vezel maakt de transmissieafstand van het netwerk van 100 meters zich aan 2 kilometers, zelfs tientallen kilometers, en zelfs honderden kilometers uitbreiden. Tegelijkertijd, is de kwaliteit van datacommunicatie zeer verbeterd. Hij maakt de verbinding tussen gemakkelijkere servers, repeaters, hubs, terminals en terminals.

 

Hoofdlijnen van SFP-Media Convertor

 

1, 10/100/1000Base-t aan Convertor 1000base-FX;

2, Datasnelheid van vezelhaven 1.25Gbps~4Gbps;

3, met Één RJ45-haven, steunen Automdi/mdix;

4, met Één SFP-groef (kan met SFP-zendontvanger zijn);

5, Gebruiksklaar;

6, het Alarm van de Steunverbinding;

7, de Monitor van het Steunvoltage;

8, steunen Jumbokader (Byte 64-9216);

9, auto-Opsporing van de helft/hoogtepunt - duplextransfer-mode voor Tx-haven;

10, verstrekken schakelaarconfiguratie van de helft/hoogtepunt - duplextransfer-mode voor Fx-haven;

11, breiden vezelafstand tot 0~2Km voor MM.vezel en 10100km voor single-mode vezel uit;

12, voldoen aan FCC Deel 15 Klasse A en Ce-Teken.

 

Productspecificatie

 

 
Artikelnummer Famc-SFPG
Normen IEEE 802,3 & 802,3, 10/100/1000Base-TX, 1000Base-FX
Interface

1 x-RJ-45-stekker

1 Groef van x SFP

Transmissiewijze MDI/MDIX-gesteunde auto-Oversteekplaats
LEIDENE indicator Macht, FX, TP, FDX, 1000
Voeding

Output: 5V gelijkstroom 1A

Input: 110-265V AC of 48VDC

Vezeltype 50/125,62.5/125um multi-mode vezel; 9/125, single-mode vezel van 10/125um
Relatieve vochtigheid 5%-90%
Milieutemperatuur 0℃-60 ℃

Nota: Fiberall verstrekt SFP-ook zendontvanger compatibel met de SFP-media convertor.

 

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)