Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische transceiver

1.25G Enige de Vezel Optische Zendontvanger van SFP met Digitale Kenmerkende Monitor

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

1.25G Enige de Vezel Optische Zendontvanger van SFP met Digitale Kenmerkende Monitor

China 1.25G Enige de Vezel Optische Zendontvanger van SFP met Digitale Kenmerkende Monitor leverancier
1.25G Enige de Vezel Optische Zendontvanger van SFP met Digitale Kenmerkende Monitor leverancier 1.25G Enige de Vezel Optische Zendontvanger van SFP met Digitale Kenmerkende Monitor leverancier

Grote Afbeelding :  1.25G Enige de Vezel Optische Zendontvanger van SFP met Digitale Kenmerkende Monitor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-TCS12L35-40D & FA-TCS12L53-40D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: SFP Fiber Module Haventype: LC
Het werk Golflengte: 1310/1550nm Vezelkanaal: Enige Vezel
Compatibele vezel: 9/125, 50/125, 62.5/125um Afstand: 40 kilometers
Temperatuurbereik: 0~70 ℃ gegevenssnelheid: 1.25Gbps

FA-tcs12l35-40D & FA-tcs12l53-40D, WDM 1.25G SFP Optische Vezelzendontvanger met Digitale Kenmerkende Monitor LC 40KM

 

Van Fiberall is de Tweerichtingssfp (Kleine Pluggable Vormfactor) de vezel optische zendontvanger volgzaam met SFP MSA (Multi-Source Overeenkomst) en sff-8472. Alle optische zendontvangers van Fiberall stellen Klasse I Laser tevredenveiligheidsvoorschriften overeenkomstig de internationale ENGELSE 60825-1 normen.

De overbrengende en ontvangende functies zijn bevat in SFP 20 speldpakket met een simplexlc-interface. De zender neemt een hoogst betrouwbaar 1310 Laser van NM of 1550 NM-(vriespunt-laser voor korte afstand en DFB-laser voor lange afstand) en een bestuurderskring op die gegevens in optisch signaal met APC functie omzet. De ontvanger neemt een efficiënte InGaAs/InP-SPELD of APD-fotodiode op en de ontvanger kan het optische signaal in een elektrostroom omzetten die wordt vergroot en in gegevens geregenereerd. De versterker is AC aan voorversterker door een condensator en een lage pasfilter die wordt gekoppeld. Het kan het signaal van 100Mb/s tot 2,5 GB/s zonder significante gevoeligheid overgaan.

 

Productkenmerken van FA-tcs12l35-40D & FA-tcs12l53-40D

 

Tot 1.25Gbps-Gegevens - verbindingen

1310/1550nm vriespunt-laser en SPELDfotodetector voor 40km transmissie

Enige Wijze tweerichtingstransmissie

Volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met Simplexlc-interface

Met Digitale Kenmerkende Controlefunctie

Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling

Compatibel systeem met RoHS

Met heet-Pluggable vermogen

Isolatie > 30dB, Dwarsbespreking < -45dB="">

Oogveiligheid wordt ontworpen om Laser Class1 te ontmoeten, Volgzaam met iec60825-1 die

Met +3.3V kies voeding uit

Werkende temperatuur: 0 aan +70°C

 

Toepassingen

 

Gigabit Ethernet

Vezelkanaal

Schakelaar om interface te schakelen

Geschakelde backplane toepassingen

Router of serverinterface

Andere optische transmissiesystemen

 

Specificatie van Overbrengende en Ontvangende Sectie

 

Parameter Symbool Min Typisch Maximum Eenheid
Centrumgolflengte λc 1290 1310 1330 NM
Spectrale Breedte (RMS) ∆λ     1 NM
Gemiddelde Outputmacht Steenbolk -3   2 dBm
Uitstervenverhouding ER 9     dB
Het Verschil van de gegevensinvoerschommeling VBINNEN 400   1800 mV
Input Differentiële Impedantie ZBINNEN 90 100 110 Ω
TX maak onbruikbaar Maak onbruikbaar   2.0   Vcc V
Laat toe   0   0,8 V
TX fout Fout   2.0   Vcc V
Normaal   0   0,8 V
Centrumgolflengte λc 1480   1580 NM
Ontvangersgevoeligheid       -22 dBm
Ontvangersoverbelasting   -3     dBm
LOS DE-beweert LOSD     -34 dBm
LOS beweert LOSA -45     dBm
LOS Hysterese   1 3.0 4 dB
De Schommelingsverschil van de gegevensoutput Vout 370   1800 mV
LOS Hoog 2.0   Vcc V
Laag     0,8 V

Nota: De bovengenoemde gegevens zijn slechts voor verwijzing en definitieve specificatie aan onze verkooppersoon gelieve te raadplegen.

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)