Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische vezelkabel

12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze

China 12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze leverancier
12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze leverancier 12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze leverancier

Grote Afbeelding :  12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: RoHS,UL
Modelnummer: Fapg-SPS12

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 500 METERS
Prijs: Upon request
Verpakking Details: PE Zak of Bellenomslag/Karton
Levertijd: 5-7 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 12 de Vlecht van de kleurenvezel Connector: SC/PC
testgolflengte: 1310nm of 1550nm Bufferkleur: Blauw, Roze Sinaasappel, Groen, Bruin, Grijs, Wit, Rood, Zwart, Geel, Purper, Aqua
Toepassing: Vezelmededeling Sc-norm: Iec874-7 en cecc86115-80
Laarzenkleur: witte Treksterkte: 0~15Kg

De multi Optische Verbindingsdraad van de Kernvezel en Vezel Optische Vlecht

 

Fiberall kan diverse multi-core optische vezelverbindingsdraad en vezelvlecht produceren. Zoals 12 kernen, 8 kleuren, 6 kleuren en 4 van de kleuren simplex 0.9mm vezel vlecht, het flardkoord van de bundelvezel en vlecht met 0.9mm fan-out, de het optische flard van de doorbraakvezel en vlecht met 2.0mm fan-out, vlecht van de lintvezel met 0.9mm fan-out, openlucht waterdichte vezelvlecht, gepantserd vezel optisch vlecht en flardkoord, tactische vezel optische verbindingsdraad met TPU-jasje etc.

 

Wij kunnen verschillende kabelstructuur, verschillende schakelaaropties, verschillende fan-out lengte, verschillende fan-out kleur en verschillende fan-out diameters verstrekken.

 

Onze 12 kernenvlecht en vlecht van de bundelvezel zijn zeer populair in de markt, zijn zij samengesteld uit 12 vezels met verschillende kleur: blauw, roze sinaasappel, groen, bruin, grijs, wit, rood, zwart, geel, purper, aqua. Het is zeer gemakkelijk zich te identificeren en te onderscheiden zodat worden zij wijd gebruikt in paneel van het vezel het optische flard, vezel einddoos, vezelkabinet en de doos van de vezeldistributie. Wij kunnen hen van volledig geladen flardpaneel en einddoos voorzien.

 

Specificatieparameters van fapg-SPS12

 

Vezeltype Itu-G652B of G652D
Kabeltype 12 vezels 0.9mm strakke buffer
Schakelaarstijl LC/PC
Jasjekleur 12 kleuren: Blauw, Roze Sinaasappel, Groen, Bruin, Grijs, Wit, Rood, Zwart, Geel, Purper, Aqua
Kabeldiameter 0.9mm
Lengten Gebrek of aangepaste lengte
Buitenjasje Pvc of LSZH
Lengtetolerantie (<15 meters=""> 0/+100mm
Lengtetolerantie (>15-meters) -0/+10%
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging), 1000 keer
Werkende Temperaturen. -20 °C aan +70°C
Opslagtemperaturen. -40 °C aan +80°C
Metalen kapconcentriciteit < 1="">
Relatieve Vochtigheid 90-95% bij 40°C
Buigende straal 35mm (G.652), 15mm (G657A)

 

Kenmerken van de Optische Vlecht van de Bundelvezel

 

Leef ANSI, Bellcore, TIA/EIA, CEI en andere internationale normen en binnenlandse telecommunicatie de industrienormen na

Wijd gebruikt in optische transmissieverbinding

Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies

Uitstekende uitwisselbaarheid en herhaalbaarheid

Standaardmetaal of plastic delen, ceramische metalen kap

Goede temperatuurstabiliteit

Herhaalbaarheid minder dan 0.1dB

Uitwisselbaarheid minder dan 0.2dB

Maximum het koppelen tijden >1000

Max. treksterkte 0~15Kg

12 Reeks van de de Vezel de Optische Kabel van de kleurenvlecht, Sc-Hoog de Terugkeerverlies van de Vlecht Enig Wijze

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)