Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber Optic Jumper

Dual Core MTRJ aan ST Kabels van de Vezel de Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Dual Core MTRJ aan ST Kabels van de Vezel de Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel

China Dual Core MTRJ aan ST Kabels van de Vezel de Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel leverancier
Dual Core MTRJ aan ST Kabels van de Vezel de Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel leverancier Dual Core MTRJ aan ST Kabels van de Vezel de Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel leverancier

Grote Afbeelding :  Dual Core MTRJ aan ST Kabels van de Vezel de Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall
Certificering: RoHS, UL, ISO9001
Modelnummer: Fapc-TPJPM2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Plastic zak/Binnenkarton/Buitenkarton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Fiber Optic Patch Cord Type vezel: OM1, OM2, OM3, OM4 voor opties
Schakelaar 1: ST Schakelaar 2: MT-RJ
Schedekleur: Oranje Kabelafmeting: 2.0 duplex
OEM Service: Beschikbaar Volgzame RoHS: Ja

Fapc-TPJPM2, Dual Core MTRJ aan ST Vezel Optische Verbindingsdraad met Multimode Oranje Optische Kabel

 

De optische vezelverbindingsdraad kan een snelle en gemakkelijke verbinding op het gebied verstrekken. De pre-geëindigde schakelaar staat de installateur toe om verbinding in notulen te eindigen en te maken bij materiaal en vezelflardpanelen. Is de optische verbindingsdraad van de Fiberallvezel met uitstekend eindgezicht die alvorens zij de fabriek en exploitant enkel behoefte verlieten om de interface op de materiaal of flardruit te ontruimen oppoetsen; dan neem de schakelaar in het op. Alle belangrijkste stappen zijn gedaan in de fabriek verzekeren elke verbinding precisie is.

 

MT-RJ die de vezelschakelaar is van de MT-schakelaar begonnen door NTT wordt ontwikkeld, zijn de externe delen van de schakelaar precisieplastieken, met inbegrip van duw en trekkrachtstop (het vastklemmen mechanisme). Met zelfde klinkmechanisme zoals rj-45 typelan elektroschakelaar, om optische die vezel via de gidsspeld te richten in beide kanten van het kleine omhulsel wordt geïnstalleerd zodat het nauwkeurig aan optische zendontvanger kan worden verbonden. Het eindgezicht is met dubbele kern (0.75mm interval), zodat kunnen het overbrengen en het ontvangen in één eenheid worden geïntegreerd. Het wordt hoofdzakelijk gebruikt voor volgende generatiehoogte - is de schakelaar van de dichtheids optische vezel van gegevenstransmissie en het geschikt voor binnentoepassingen in telecommunicaties en informatienetsystemen.

 

Productparameters

 

Artikelnummer Fapc-TPJPM2
Kabelspecificatie MM. Duplex 2.0mm Oranje Jasje van de vezel Optische Verbindingsdraad ST/PC- MTRJ
Kabelgrootte 1.8×3.7 (mm)
Vezelspecificatie OM1 62.5/125um of OM2 50/125um
Tussenvoegselverlies ≤0.3dB (typische 0.25dB)
Duurzaamheid <0>
Werkende Temperatuur Van -40 aan + 80°C
De Specificatie van het metalen kapgat 125μm, Concentriciteit: 1≤3μm
127μm, Concentriciteit: 1≤3μm
128μm, Concentriciteit: 1≤3μm

 

Toepassing


Het testen materiaal
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem

Datacentrum

Optische vezeldistributie

Locale area networken (LANs) en Breed Gebiedsnetwerken (WANs)
FTTx, FTTH, FTTB, FTTP enz.
Transmissiewijze (ATM)
Vezel Optische Backbone
Militaire Instrumentatie

 

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)