Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber patchkabel

Het Flardkabels van de hoge snelheids Multimode OM3 Vezel, Aqua-het Koord 1300nm van het Vezelflard

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Het Flardkabels van de hoge snelheids Multimode OM3 Vezel, Aqua-het Koord 1300nm van het Vezelflard

China Het Flardkabels van de hoge snelheids Multimode OM3 Vezel, Aqua-het Koord 1300nm van het Vezelflard leverancier
Het Flardkabels van de hoge snelheids Multimode OM3 Vezel, Aqua-het Koord 1300nm van het Vezelflard leverancier Het Flardkabels van de hoge snelheids Multimode OM3 Vezel, Aqua-het Koord 1300nm van het Vezelflard leverancier

Grote Afbeelding :  Het Flardkabels van de hoge snelheids Multimode OM3 Vezel, Aqua-het Koord 1300nm van het Vezelflard

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall
Certificering: RoHS, UL, ISO9001
Modelnummer: Fapc-SPLPM2O

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Plastic zak/Binnenkarton/Buitenkarton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Lood van het vezel het Optische Flard Type vezel: OM3
Laarskleur: LC wit, Sc-Beige Jasjekleur: aqua
kabelstructuur: Duplex Schakelaar A: LC MM.
Schakelaar B: SC-MM. testgolflengte: 850nm, 1300nm

Fapc-SPLPM2O, de Optische Verbindingsdraad van de Hoge snelheidsom3 Multimode Vezel met de Duplex Optische Kabel van Aqua

 

Identificatieteken van Koord van het Vezel het Optische Flard en Vezel Optische Vlecht

 

Er zijn velen die manier voor flardkoord en vlecht identificeren. Zoals voor de schakelaar van Sc en LC-, kunnen wij de blauwe weten huisvesting voor enige wijze is, is de beige kleur voor multiwijze, groen is voor APC en aqua is voor OM3.

 

Wij onderscheiden ook de duplexschakelaar via laarzen met verschillende kleur, is de witte en blauwe laars altijd voor SM, is de rode en zwarte laars voor MM. en de groene laars is altijd voor APC.

 

Zoals voor één of ander type onderscheid niet via laars, verstrekt Fiberall aantalring (met nummer 1, 2) of brievenring (met brief A, B), het etiket van het kabelteken of kleurt inkrimpbare buis op de kabel voor identificatie.

 

Zoals voor 2.0mm en 3.0mm kabel, is de gele kleur altijd voor enige wijze, is de oranje kleur voor multiwijze en aqua is voor OM3. Maar voor 0.9mm, geel en wit is voor SM en de sinaasappel is voor MM. Maar de kleur is niet onveranderlijk, kan de koper tot andere kleur zoals roze blauw etc. opdracht geven, groen, bruin, grijs, rood, zwart, purper, aqua.

 

Gelieve vriendelijk te raadplegen aan Fiberall-verkoop vóór orde en te ken uw detailvereiste bij het identificeren van manier zodat wij correct product voor geschikte erkenning en snelle verrichting kunnen verstrekken.

 

Hoofdlijnen


Goede duurzaamheid en ruilbaarheid

Stabiliteit op hoge temperatuur
Laag toevoegingsverlies en hoog bezinningsverlies

Superieure kwaliteit PC/UPC/APC het oppoetsen
Volgzame norm: Telcordia gr.-326-KERN, TIA/EIA en CEI
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm kabeldiameter voor optie.

 

Specificatieparameters

 

Punt Parameters
Artikelnummer Fapc-SPLPM2O
Productspecificatie Het Koord Duplexom3 LC/PC van het vezelflard - SC/PC 2.0mm
Jasjemateriaal Pvc of LSZH
Jasjekleur Aqua
Vezeltype Multiwijze OM3
Huisvestingskleur Beige
Testgolflengte 850nm, 1300nm
Toevoegingsverlies Typische ≤0.15dB, Maximum≤0.25db
Terugkeerverlies PC≥30.0dB
Duurzaamheid Koppelend 1000 keer, typische verandering ≤0.2dB
Kabeldiameter ∮1.8mm, ∮2.0mm, ∮2.8mm of ∮3.0mm
Metalen kapdiameter ∮1.25mm: LC, ∮2.5mm: Sc
Laarskleur LC wit, Sc-Beige
Het werk Temperatuur -20℃ aan 70℃
Opslagtemperatuur 40℃ aan 85℃
Metalen kapparameter Droeg diameter: 125.3+1/0μm, concentriciteit: ≤1.0μm

 

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)