Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenolt optische lijnterminal

optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+

China optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+ leverancier
optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+ leverancier optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+ leverancier optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+ leverancier

Grote Afbeelding :  optische de Lijnterminal van 102Gbps GPON OLT met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE-RED
Modelnummer: FA-GOLT8604

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 EENHEID
Prijs: On request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Levertijd: 4-7 dagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: GPON OLT Toepassingstype: GPON
Volgzame norm: ITU-T G.984 PON-haven: 4 havens
Gigabit Ethernet: 8 TX en 8 FX SFP-Groef: 2 10G SFP+
Opstraalverbinding: 1310nm Neerstraalverbinding: 1490nm
Stroomverbruik: ≤85W ONU-Opstraalverbinding: 1,25 g
ONU-Neerstraalverbinding: 1,25 g Huisvesting: metaalplaat

optische de Lijnterminal van 102Gbps OLT voor GPON met 4 PON 8 GE en Twee 10GE SFP+
 
Functie van Optische de Lijnterminal van OLT
 
OLT heeft drie belangrijke functies: Verzend Ethernet-gegevens naar ONU met de uitzendingsmanier; Stel en controleer het uitstrekkende proces, en de informatie van de verslagafstand in werking; Wijs bandbreedte voor ONU toe, betekent om de begintijd en de grootte van het venster van gegevenstransmissie te controleren dat wordt verzonden naar ONU.
 
OLT is een multiproviderplatform dat zowel IP de diensten als de traditionele TDM-diensten steunt. Geplaatst in de rand van het metropolitaan gebied of de communautaire uitgang van het toegangsnetwerk, de diensten van de convergentietoegang en overdracht aan het IP netwerk.
 
naast verstrek bedrijfsconvergentie, is OLT ook een gecentraliseerd netwerkbeheerplatform, materiaalbeheer, kunnen het veiligheidsbeheer en het configuratiebeheer op OLT worden gerealiseerd. Het niet alleen kan apparaten en havens controleren en leiden, maar ook kan de dienst openen en gebruikersstatus controleren, kan het ook bandbreedte voor verschillende gebruiker volgens hun QoS/SLA-vereisten toewijzen.
 
Producteigenschappen van FA-GOLT8604
 
Productspecificatie
 

Attributen FA-golt8604/fa-GOLT8608
Omschakelingscapaciteit 102Gbps
Productie (IPv4/IPv6) 75.88MPPS
Havens 4/8*PON haven, 8*GE FX+8*GE TX, 2*10GE SFP+
Machtsovertolligheid Dubbele voeding. Kan dubbele AC, dubbele gelijkstroom of AC+DC zijn
Voeding

AC: Input 100~240V, 47~63Hz;
Gelijkstroom: Input -36V~-75V;

Machtsconsumptie ≤85W

Overzichtsdimensies
(mm) (W*D*H)

440mm×44mm×380mm
Gewicht (in maximumconfiguratie) ≤3kg

Milieu
vereisten

Het werk temperatuur: - 15°C~55°C
Opslagtemperatuur: - 40°C~70°C
Relatieve vochtigheid: 10%~90%, geen het condenseren

 
Bedrijfseigenschappen
 

Attributen FA-golt8604/fa-GOLT8608

PON-eigenschappen
 

GPON

Stel ITU tevreden - t-norm
RT-101 volgzame oplossing voor de toepassingen van FTTx OLT
Hoog splitserstarief, elke PON-havensteunen 128*ONU,
Maximumtransmissieafstand van 20KM
Steunopstraalverbinding FEC, neerstraalverbinding FEC (Voorwaartse Foutcorrectie)
ONU-herkenningstekenauthentificatie: Sn /SN +PASSWD
Het mechanisme van de bandbreedtetoewijzing
5 soorten bandbreedte t-inh.
Statische Bandbreedtetoewijzing
Dynamische Bandbreedtetoewijzing
GPON-eigenschapparameter
4096 haven-IDs per GPON-MAC (stroomafwaarts en stroomopwaarts)
1024 Alloc - IDs per GPON-MAC (stroomopwaarts)

L2 eigenschappen MAC

Het Zwarte Gat van MAC
De Grens van havenmac

VLAN

4K VLAN-ingangen
Haven-based/MAC-Based/IP op subnet-gebaseerd VLAN
Op haven-gebaseerde QinQ en Selectieve QinQ (StackVLAN)
VLAN-Ruilmiddel en VLAN-de Opmerking en VLAN vertalen
GVRP
Gebaseerd op ONU-de dienststroom VLAN voeg toe, schrap, vervang

Het overspannen - boomprotocol

IEEE 802.1D die - boomprotocol overspannen (STP)
Het Snelle Overspannen van IEEE 802.1w - boomprotocol (RSTP)
Het Veelvoudige Overspannen van IEEE 802.1s - de instanties van het boomprotocol (MSTP)

Haven

Tweerichtingsbandbreedtecontrole
Statische verbindingssamenvoeging en LACP (de Controleprotocol van de Verbindingssamenvoeging)
Haven het weerspiegelen en verkeer het weerspiegelen

Veiligheidseigenschappen Gebruikersveiligheid

Anti-ARP-voor de gek houden
Anti-ARP-overstroomt
IP de Bronwacht creeert IP+VLAN+MAC+Port-band
Havenisolatie
MAC-het adres bindt aan haven en van havenmac adresfiltratie
De authentificatie van IEEE 802.1x en AAA/Radius-
TACACS+ echtverklaring
DHCP-de aanvals automatische afschaffing van de anti-aanvalsvloed
ONU-isolatiecontrole

Apparatenveiligheid

De aanval anti-Dos (zoals ARP, Synflood, Smurf, ICMP-aanval), ARP de opsporing, de worm en Msblaster-de worm vallen aan
SSHv2 Secure Shell
Het gecodeerde beheer van SNMP v3
Veiligheidsip login door Telnet
Hiërarchische beheer en wachtwoordbescherming van gebruikers

Netwerkbeveiliging

Op gebruiker-gebaseerd het verkeersonderzoek van MAC en ARP
Beperk ARP verkeer van elke gebruiker en kracht-uit gebruiker met abnormaal ARP verkeer
Dynamische ARP op lijst-gebaseerde band
Steunenip+vlan+mac+port band
L2 aan L7-ACL het mechanisme van de stroomfiltratie op de 80 bytes van het hoofd van user-defined pakket
Op haven-gebaseerde uitzending/multicast afschaffing en auto-sluitingsrisicohaven
URPF om IP-adresvervalsing en aanval te verhinderen
DHCP Option82 en PPPoE+ uploadt de fysieke plaats van de gebruiker
Leesbare verificatie van de codeauthentificatie van OSPF, van RIPv2 en MD5-

IP het verpletteren IPv4 ARP Volmacht, DHCP-Relais, DHCP-Server, Statische route
IPv6

ICMPv6, ICMPv6-redirection, DHCPv6, ACLv6, vormde Tunnel, 6to4-tunnel
IPv6 en IPv4-Tunnels

Dienstenelement ACL

Standaard en uitgebreide ACL
Tijdsbereikacl
Pakketfilter die filtreren verstrekken gebaseerd op het bron/bestemmingsadres van MAC, bron/bestemmingsip-adres, haven, protocol, VLAN, VLAN-waaier, MAC-adresbereik, of ongeldig kader. Het systeem steunt gezamenlijke identificatie de hoogstens 50 dienstverkeer
De filtratie van het steunpakket van L2~L7 zelfs diep aan 80 bytes van IP pakkethoofd

QoS

De tarief-grens aan pakket die/snelheid van haven of zelf-bepaalde stroom verzenden ontvangen en verstrekt algemene stroommonitor en two-speed tri-kleurenmonitor van zelf-bepaalde stroom
De prioritaire opmerking aan haven of de zelf-bepaalde stroom en verstrekt 802.1P, DSCP-prioriteit en Opmerking
AUTO (Toegewijd Toegangstarief), Verkeer het Vormen en stroomstatistieken
Pakketspiegel en redirection van interface en zelf-bepaalde stroom
De super rijplanner baseerde op haven en zelf-bepaalde stroom. Elke havenstroom steunt 8 prioritaire rijen en planner van SP, WRR en SP+WRR.
De congestie vermijdt mechanisme, met inbegrip van staart-Daling en WRED

Multicast
 

IGMPv1/v2/v3, IGMPv1/v2/v3 Snooping
IGMP-Filter
MVR en het dwars multicast exemplaar van VLAN
Het Snelle verlof van IGMP
IGMP-Volmacht
Pim-sm/pim-dm/pim-SSM
PIM-SMv6, PIM-DMv6, PIM-SSMv6
MLDv2/MLDv2 Snooping

MPLS NPLS LDP
Betrouwbaarheid Lijnbescherming

EAPS en GERP (terug:krijgen-tijd <50ms> loopback-Opsporing

Verbindingsbescherming

FlexLink (terug:krijgen-tijd <50ms> RSTP/MSTP (terug:krijgen-tijd <1s> LACP (terug:krijgen-tijd <10ms> BFD

Apparatenbescherming

VRRP-gastheersteun
Dubbele fout-verdraagzame steun van gastheerprogramma en configuratiebestanden
1+1 machts hete steun

Onderhoud Netwerkonderhoud

Op telnet-gebaseerde statistieken
RFC3176 sFlow, LLDP
802.3ah Ethernet OAM
RFC het Protocol van 3164 BSD syslog
Pingel en Traceroute

Apparaatbeheer

Opdrachtregelinterface (CLI), Console, van Telnet en van het WEB configuratie
Systeemconfiguratie met SNMPv1/v2/v3
Van RMON (Verre Controle) 1/2/3/9 de groepen MIB
NTP (het Protocol van de Netwerktijd)

 
 

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)