Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS

China De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS leverancier
De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS leverancier De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS leverancier

Grote Afbeelding :  De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: RoHS
Modelnummer: FA-PLCC1×4SU

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Upon Request
Verpakking Details: Blaardoos/Bellenomslag/Karton
Levertijd: Op Orde Qty
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: LGX-Doos Kanaliseer Nr.: 1x4
Verpakkingstype: LGX-Doos Dimensie: 130x100x25 mm
Type connector: sc/upc Inputadapter: SC/APC
Outputadapter: sc/upc Type vezel: SM G657A1
Optische Verhouding: 25%:25%: 25%:25% golflengte: 1260 ~ 1650 NM

FA-PLCC1×4SU, LGX-Doostype 1x4 Vezel Optische PLC Splitser met Sc-Vezelschakelaar en Adapter

 

Inleiding van Doostype van Fiberall LGX Vezelplc Splitser

 

Fiberall kan veel verschillend pakkettype voor PLC splitser verstrekken. Welke men beter is en hoe te kiezen? Wij maken een lijst hierbij van het voordeel van verschillend pakkettype zoals hieronder voor uw verwijzing:

met lintvezel, het is het eenvoudigst en compacte men, exploitant kan direct verbinden maar geen behoefte om van de kabel en van de strakke buffer te ontdoen, en zijn Kleine grootte is geschikt om in kleine vezeldienblad of doos te installeren.

met miniroestvrij staalbuis, het heeft betere bescherming dan de naakte vezel zodat is het geschikt voor herhalingsverrichting en het kan ook wijd klein lasdienblad, LGX-doos en allerlei andere splitsersdozen gebruiken.

met ABS doos kan met kabel met grotere diameter zoals 2.0mm en 3.0mm kabel zijn. Het is met zeer uitstekende bescherming en trek zodat is het o.k. voor ingewikkeldere installatie. En het is ook zeer gemakkelijk om in rek opgezet flardpaneel of muur opgezette flarddoos te installeren.

met LGX-doos. Het is een voorgeladen versie. Er zijn mini binnen plc en ook pre-geïnstalleerde vezel optische adapter. De gebruiker kan het bevestigen in grotere flarddoos en het direct verbinden zodat zij tijd kunnen besparen om ook het ongemak te installeren en te vermijden om op gebied te werken.

pre-geïnstalleerd in het paneel van het vezelflard en de vezel herstelt doos kan gebruik direct na geïnstalleerd aan het distributiekader of de muur zijn.

 

Technische Beschrijvingen

 

Vezelhavens 1x4
Werkende Golflengten 1260~1650nm
Toevoegingsverlies (dB) Max. 7.4
Verliesuniformiteit (dB) Max. 0,6
PDL (dB) Max. 0,2
Terugkeerverlies (dB) Min. UPC: 50 APC: 55
Gerichtheid (dB) Min. 55
Optische Macht (mw) Max. 300
Het Type van inputvezel Krommings Ongevoelige SM Vezel (ITU G657A)
Het Type van outputvezel Krommings Ongevoelige SM Vezel (ITU G657A)
Vochtigheidswaaier (relatieve vochtigheid) 5% ~ 85%
Werkende Temperatuur (° C) -40 ~ 85
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ 85
Pakketopties Naakte Vezel, Ministaalbuis, ABS Module, LGX-Doos, Muur Opgezet van van Flarddoos, 1U of 2U rek-Onderstel Flardcomité of de Gezamenlijke Sluiting van de Vezellas
Pakketdimensie Naakt Vezeltype L*W*H mm 50*4*4
Ministaaltype L*W*H mm 60*12*4
ABS Moduletype L*W*H mm 120*80*20
LGX-Doostype L*W*H mm 130*100*50
Rek Opgezet Type L*W*H mm 1U 19“
Ander Type L*W*H mm Aangepast

 

Producteigenschappen van LGX-Doosplc Splitser

 

1. De doos is met Kleine Grootte

2. De hoge Verhouding van het Polarisatieuitsterven.

3. Ecologisch Stabiel

4. Voorgeladen wordt Geschikt voor Gebruiksklaar

De Vezel het Optische PLC van SM G657A1 Type van Splitsersmuur Opgezette LGX Doos voor FMS

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)