Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezelplc splitser

GPON-ABS Vezel Optische PLC Splitser voor Rek Opgezet Flardcomité 1260nm - 1650nm

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

GPON-ABS Vezel Optische PLC Splitser voor Rek Opgezet Flardcomité 1260nm - 1650nm

China GPON-ABS Vezel Optische PLC Splitser voor Rek Opgezet Flardcomité 1260nm - 1650nm leverancier
GPON-ABS Vezel Optische PLC Splitser voor Rek Opgezet Flardcomité 1260nm - 1650nm leverancier GPON-ABS Vezel Optische PLC Splitser voor Rek Opgezet Flardcomité 1260nm - 1650nm leverancier

Grote Afbeelding :  GPON-ABS Vezel Optische PLC Splitser voor Rek Opgezet Flardcomité 1260nm - 1650nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: RoHS
Modelnummer: FA-PLCA1×8N

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: Upon Request
Verpakking Details: Blaardoos/Bellenomslag/Karton
Levertijd: Op Orde Qty
Betalingscondities: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: GPON-PLC Splitser Verpakkingstype: Standaardabs Doos
Vezelkanaal: 1X8 Type vezel: SM G657A1 of Aangepast
Input-output: OD2.0mm of Gele 3.0mm Optische Verhouding: 8x12.5%
golflengte: 1260nm aan 1650 NM Jasjemateriaal: LSZH of pvc

FA-PLCA1×8N, Vezel Optische PLC Splitser voor ABS van GPON 1x8 Module 2.0mm Vezelkabel

 

Korte Inleiding van GPON-PLC Splitser

 

om aan verschillende aangepaste vereisten te voldoen en onze partner te helpen om meer markt te winnen, verleent Fiberall OEM en ODM de dienst voor bijvoorbeeld, benoemd vezeltype, aangepaste afmeting, aangepaste druk op kabel (2.0mm of 3.0mm), etc. benoemd vezelkleur of jasjekleur, aangepaste verpakking, aangepast etiket. Buiten aangepaste PLC, roepen wij ook verschillend rek opgezet flardpaneel of muur opgezette doos voor de vezelsplitser in het leven.

 

Technische Parameters

 

Punt Kanalen 1x8
Premierang
Toevoegingsverlies Max. dB 10.5
Kanaaluniformiteit Max. dB 0,8
PDL Max. dB 0,2
Werkende Golflengte 1260~1650 NM
Terugkeerverlies Min. dB UPC 50 APC 55
Gerichtheid Min. dB 55
Werkende Temperatuur – 40~85
Opslagtemperatuur – 40~85
Schakelaartype  Zonder Schakelaar
Vezeltype  Nageleefd aan G.657A1 of Aangepast
Pakketdimensie Naakt Vezeltype L*W*H (mm) 50*4*4
Minitype L*W*H (mm) 60*7*4
Moduletype L*W*H (mm) 100*80*10
LGX-Doostype L*W*H (mm) 130*100*25
Ander Type L*W*H (mm) Aangepast

 

Toepassingen van PLC

 

Gigabit Passief Optisch Netwerk (GPON)

Kabeltelevisie

Vezel aan de Streek

Toegang/Metro Netwerken

 

Producteigenschappen

 

Leeft RoHS na

Hoog Polarisatieuitsterven

Brede Werkende Temperatuur: Van -40°C aan 85°C

Uitstekende kanaal-aan-Kanaal Uniformiteit

 

Standaardnaleving


Telcordia gr.-1209-KERN
Telcordia gr.-1221-KERN
RoHS

YD/T 2000.1-2014 (Nationaal China)

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)