Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezel Media Converter

De Media van SFP LC Convertor, Netwerkmedia Convertor voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

De Media van SFP LC Convertor, Netwerkmedia Convertor voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP

China De Media van SFP LC Convertor, Netwerkmedia Convertor voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP leverancier
De Media van SFP LC Convertor, Netwerkmedia Convertor voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP leverancier De Media van SFP LC Convertor, Netwerkmedia Convertor voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP leverancier

Grote Afbeelding :  De Media van SFP LC Convertor, Netwerkmedia Convertor voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP

Productdetails:

Place of Origin: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC,RoHS
Modelnummer: Famc-SFPQ2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 sets
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Delivery Time: 5-8 days
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Media Converter vezelzendontvanger: SFP
vezelinterface: LC DX OF SC SX Voorwaarde: Gloednieuwe
Vezelwijze: Enige wijze of multimode gegevenssnelheid: 1000Mbps of 1.25Gbps
ROHS: Volgzaam Elektrohaven: RJ-45

Famc-SFPQ2, de Vezelmedia van Gigabit SFP Convertor Geschikt voor de Optische Zendontvanger van 1.25G SFP

 

Manageability van vezelmedia convertor wordt hoofdzakelijk weerspiegeld in twee aspecten, door praktijk op lange termijn en toepassingen op grote schaal, optische vezelmedia convertorfuncties aangezien een transmissieeenheid in netwerk, de belangrijkste taak van beheer fout controlerend, in antwoord op deze taak, optische vezelmedia het alarm van de de verbindingsfout van het convertorgebruik en het verdraaide alarm van de paarverbinding, en onafhankelijk netwerkbeheer dat op SNMP wordt gebaseerd is het beheerspersoneel bij te staan.

het optische alarm van de verbindingsfout is een facultatieve configuratie van vezelmedia convertor, wanneer het aanvang van de optische functie van het verbindingsalarm, als de vezelweg ontbreekt, de media convertor zal blokkeren neer automatisch het verbinden van elektrohaven, resulterende verbinding met de opstraalverbindingsnetwerkapparatuur, zodat de instructies van de transmissiefout van het netwerkbeheerplatform van schakelaar kan krijgen.

2, verdraaid de foutenalarm van de paarverbinding zijn ook een facultatieve configuratie. Wanneer de verdraaide het alarmfunctie van de paarverbinding is begonnen, als er mislukking op netwerk is, zal de vezelmedia convertor automatisch het verbinden van optische haven, tot verbinding neer met de opstraalverbindingsnetwerkapparatuur leiden blokkeren, zodat de aanwijzing van mislukking van het beheersplatform van schakelaar kan worden gekregen, en het kan ook het leven van optische modules verlengen.

3, onafhankelijk netwerkbeheersysteem van vezelmedia convertor zijn gebaseerd op het standaard het netwerkbeheerprotocol van SNMP, verstrekt het grafische beheer en controlefuncties voor alle vezelmedia convertors. Het is samengesteld uit systeembeheersings grafische interface, beheersmodule en interfacemodule. Elke agent kan tot meer dan 2000 stukken 16 groefmedia convertorchassis leiden.

 

Hoofdparameters

 

Productaantal Famc-SFPQ2
Normen

IEEE802.3z/ab

1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet
IEEE802.3x

Datasnelheid 1000M
Vezeltype

MMF 50/125,62.5/125um

SMF 8.3/125,8.7/125,9/125,10/125um

Rj-45 Haven Auto-MDI/MDIX
Netwerkkabel Verdraaide paarcat.5 UTP Kabel: 100m
Inputvoltage AC100V-AC240V/50-60HZ
Temperatuurwaaier

Operationele Temperatuur: 0 ~ +50℃

Opslagtemperatuur: : -20 ~ +70℃

Vochtigheid 5%~90% geen coagulatie
Merk Fiberall of OEM

 

Productkenmerken van famc-SFPQ2

 

1, Gesteunde havens: optische vezelhaven LC of Sc; RJ45 voor verdraaid paar;

2, het auto-Onderhandelingstarief en de volledige/half-duplex transfer-mode worden gesteund bij verdraaide paarhaven;

3, steunen autoaanpassing MDI/MDIX zonder kabelselectie;

4, Tegenstrijdige kadersopsporing in half-duplex en datatransportbesturing in full-duplex;

5, LEDs voor statusaanwijzing van optische machtshaven en UTP-haven;

6, MAC-tot 1024 adresopslag;

7, Externe machtsconvertor;

8, Optisch kenmerk hangen van de SFP-module af.

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)