Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische Attenuator

FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC

China FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC leverancier
FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC leverancier FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC leverancier FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC leverancier

Grote Afbeelding :  FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall
Certificering: RoHS
Modelnummer: FA-OA-SAFSAM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Prijs: USD0.5~3
Verpakking Details: Blaardoos of plastic zak
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 50000pcs
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Optische Attenuator Beëindig A: SC/APC wijfje
Eind B: SC/APC mannetje Lichaamsmateriaal: Metal
Cover materiaal: Plastic Demping waarde: 1~30dB
Verpakking manier: Blaardoos of plastic zak Golflengten: SM: 1200~1600nm of 1310nm, 1550nm

FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC

 

In het algemeen, vezel etc., gewoonlijk moeten de optische communicatie producten met metalen kap, zoals de koorden van het optische vezelflard, optische vezelschakelaars, vezel optische adapters, optische vezeldempers het eindgezicht van de metalen kap malen en oppoetsen om PC, UPC, APC eindgezichten te verkrijgen. Wat is het verschil tussen de drie types van eindgezichten? Wat zijn hun sterke punten en zwakheden?

„PC“ is wijdst gebruikt in materiaal van telecommunicatieexploitanten. Zijn eindgezicht is vlak. Het kan aan algemeen vereiste van terugkeerverlies voldoen.

„UPC“ is met kleinere vermindering dan „PC“. Het wordt over het algemeen gebruikt in materiaal met speciale behoeften van terugkeerverlies. Bijvoorbeeld, SC/UPC-wordt het koord van het vezelflard etc. gebruikt met ODF, het paneel van het vezelflard, vezel einddoos, hoofdzakelijk om de optische prestaties te verbeteren.

„APC wordt“ wijd gebruikt in radio en televisie en vroege CATV. De metalen kap keurt een geneigde eindoppervlakte goed, die de kwaliteit van TV-signaal kan verbeteren. De belangrijkste reden is dat het TV-signaal analoge optische modulatie is. Wanneer de koppelingsoppervlakte van de verbinding verticaal is, keert het weerspiegelde licht langs de originele weg terug. Omdat de niet-uniforme r.i-distributie van optische vezels opnieuw zal terugkeren naar de koppelingsoppervlakte, hoewel de energie zeer klein is, maar het analoge signaal kan niet op dit ogenblik het lawaai volledig elimineren, zodat is het gelijkwaardig aan het toevoegen van een zwak signaal met tijdvertraging op het originele duidelijke signaal, dat in het beeld als dubbel beeld wordt getoond. De hoek of de helling van de vezelschakelaar verhinderen het weerspiegelde licht langs de originele weg te terugkeren. Over het algemeen, bestaat dit probleem niet in digitale signalen. APC het eindgezicht wordt nog wijd gebruikt in radio en televisiemededeling de van vandaag en andere gelegenheden waar er hogere eisen ten aanzien van terugkeerverlies zijn.

 

Beschikbaarheid van de Optische Demper van Fiberall:

Wijfje aan Wijfje (zelfde interface aan twee einden)

Wijfje aan Mannetje (zelfde interface aan twee einden)

Mannetje aan Wijfje (hybride/conversietype, verschillende interface aan twee einden)

Schakelaartype: SC-SC, LC-LC, ST-ST, FC-FC, MU-MU, SC-LC, SC-FC, SC-ST, LC-FC, LC-ST, ST-FC
De Opties van de verminderingswaarde: 0~30dB
Beschikbare Golflengten:

SM: 1200~1600nm of 1310nm, 1550nm

MM.: 850nm, 1300nm
Verminderingsnauwkeurigheid: +/0,5 (1 aan 10dB), +/1,0 (11 aan 30dB)

Polarisatie Afhankelijk Verlies: ≤0.2dB
Trilling: ≤0.1 dB verandering tussen 10Hz in 55Hz
Dalingstest: +/-0.2dB na 8 dalingen (3 assen) van 1,8 meters op een harde oppervlakte

Vochtigheidswaaier: +/- 0,2 dB verandering in 10% aan 90%-verwant

Werkende Temperatuurwaaier: -40 ~ 80˚C

FA-OA-SAFSAM, Hoog Nauwkeurigheidssc/apc Mannetje aan Vrouwelijke de Vezel Optische Demper 1~30dB van SC/APC

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)