Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenglasvezel transceiver

FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM

China FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM leverancier
FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM leverancier FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM leverancier FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM leverancier

Grote Afbeelding :  FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcs12l53-40D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De Zendontvanger van vezelsfp gegevenssnelheid: 1.25Gbps
Transmissietechnologie: WDM Vezelkanaal: Simplex
optische interface: LC golflengte: 1550nm/1310nm
Bereikafstand: Maximum 40KM Type vezel: enige wijze

FA-tcs12l53-40D, Tweerichtings Optische de Zendontvanger Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM van 1.25G SFP

 

wegens diverse modellen en merken van optische zendontvangers, verschillende temperatuurwaaiers van vezel optische zendontvangers en verschillende temperatuurwaaiers die door leveranciers worden bepaald, zou de temperatuur van optische modules die op deze factoren wordt als gebaseerd moeten worden beschouwd. Het wordt geadviseerd om de definitie van de temperatuurwaaier van de optische zendontvanger te controleren alvorens de vezel optische zendontvanger te gebruiken, om problemen te verminderen die door de abnormale temperatuur van de optische zendontvanger worden veroorzaakt.

Bovendien heeft de temperatuur van vezel optische zendontvanger drie rangen van commerciële en industriële temperatuur, en het volgende is de details van de drie temperaturenrangen:

Temperatuurnaam Temperatuurafkorting Temperatuurwaaier
Commerciële temperatuurwaaier Com 0~+70℃
Uitgebreide temperatuurwaaier Ext. -20~85℃
Industriële temperatuurwaaier Ind. -40~85℃

De temperatuur van vezel optische zendontvanger is zal te hoog of te laag prestaties van de optische zendontvanger beïnvloeden en zal communicatiegegevensfout brengen, omdat de optische zendontvanger zal alarmeren wanneer de temperatuur niet binnen normale waaier is, en wanneer de vezel optische zendontvanger in ongunstige voorwaarden, de schakelaar zal ophouden verzendend gegevens, het niet aan normale exploitatievoorwaarden zal herstellen en/ontvangt gegevens opnieuw zal versturen tot de optische zendontvanger van SFP wordt behandeld.

1, vloeit tot op hoge temperatuur van vezel optische zendontvanger voort: Als de het werk temperatuur van optische zendontvanger te hoog is, zal de optische macht van optische module groter worden, zal het ontvangen signaal fout, zelfs de vezel optische zendontvanger uitbranden lijken, zodat de optische zendontvanger normaal, op dit ogenblik, DDM-geen functie kan werken zou moeten worden toegevoegd, of een systeem van de temperatuurcontrole voor controle in real time en de compensatie voor de vezel optische zendontvanger wordt vereist, kunnen zulke de stabiliteit van uitstervenverhouding en optische macht verzekeren, en het normale werk van optisch communicatiesysteem verzekeren.

2. Resultaat van lage temperatuur van optische zendontvanger:

In het algemeen, zolang de optische module niet aan het slechte milieu onder nul graad Celsius wordt blootgesteld, zal de temperatuur niet te laag zijn. Het wordt geadviseerd om de vezel optische zendontvanger op de voorwaarde van te lage temperatuur niet te gebruiken, die onstabiele prestaties van de optische zendontvanger van SFP zal veroorzaken.

 

Specificatie van de Enige Optische Zendontvanger van Vezelsfp

 

Pakketvorm SFP
Snelheidstarief 1.25G
Optische Schakelaar LC
Vezelkanaal Enige vezel
Vezeltype Enige wijze 9/125um
Transmissiewijze Tweerichtings
Bereikafstand Tot 40KM
Golflengte 1550Tx/1310Rx (een ander eind is 1310Tx/1550Rx)
DDM Beschikbaar
Voeding Gebrek 3.3V of aangepast
Volgzame normen MSA, IEEE802.3Z, Bellcore Ta-nwt-000983, iec60825-1 etc.

 

Toepassingen van SFP-Zendontvanger

 

Gigabit Ethernet

Vezelkanaal

Schakelaar om interface te schakelen

Geschakelde backplane toepassingen

Router of serverinterface

Andere optische transmissiesystemen

FA-tcs12l53-40D, de Tweerichtings van de de Vezel Optische Zendontvanger van 1.25G SFP Enige Vezel LC 1550Tx/1330Rx 40KM

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)