Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenglasvezel transceiver

1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit

China 1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit leverancier
1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit leverancier 1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit leverancier

Grote Afbeelding :  1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcs12l54-60D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 1.25G sfp module Vezelkanaal: Simplex
Vezel Connector: LC golflengte: 1550nm/1490nm
Transmissieafstand: Tot 60 Kilometers Voeding: Enige +3.3V
Toepassing: Media convertor, Ethernet-schakelaar enz. Compatibele vezel: SM

FA-tcs12l54-60D, 1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit

 

Om de optische zendontvanger te begrijpen, moeten wij de basisconcepten vezel optische zendontvanger begrijpen, maakt een lijst Fiberall van hen hierbij zoals hieronder voor verwijzing:

Transmissieafstand: de maximumafstand van de optische signalen kan worden overgebracht. Omdat de vezel zelf bijwerkingen zoals verspreiding heeft, kunnen de vermindering van optisch signaal, zodat de verschillende soorten lichtbron in verschillende afstand worden overgebracht.

Interfacetarief: maximum elektrosignaaltarief (fouten vrije transmissie) dat de optische apparaten kunnen dragen, de standaardethernet-interfacetarieven zijn: 125Mbit/s, 1.25Gbit/s, 10.3125Gbit/s, 41.25Gbit/s etc….

Centrale golflengte: in het emissiespectrum, wanneer verbindend waarden van de 50 percenten de maximumomvang, de overeenkomstige golflengte van het middelpunt van het lijnsegment centrale golflengte is.

Vezelwijze: volgens de de diameter en kenmerken van de vezelkern, kan de vezelwijze in multimode en enige wijze worden verdeeld, over het algemeen is de diameter van de vezelkern van multimode groter en de wijzeverspreiding is ernstig, zodat is de transmissieafstand kort; de verspreiding van single-mode vezel is klein, zodat is de transmissieafstand langer.

Wijzebandbreedte: de wijzebandbreedte is de bandbreedte na de maximumpiek van de centrale golflengte van de belangrijkste wijzedalingen aan bepaalde dB.

Vezeldiameter: de diameter van de vezelkern, internationale standaard, over het algemeen multimode 62.5um en 50um; enige wijze 9um.

Vezelrang: de lichten met verschillende golflengten hebben hun beste het werkvenster in verschillende optische vezel om beste golflengte of verspreiding te krijgen en de r.i-distributie te veranderen, is de vezel etc. verdeeld in multimode optische vezel (G.651) en single-mode vezel (G.652), verspreiding verplaatste vezel (G.653), non-zero optische vezel van de verspreidingsverschuiving (G.655).

Schakelaartype: interfacetype van optische zendontvanger (haven die de vezel) wordt opgenomen, zoals LC (SFP, SFP+, XFP), Sc, MPO (een deel van QSFP+, CXP enz.).

Transmissiemacht: het output optische vermogen van de vezel optische zendontvanger onder normale arbeidsvoorwaarde.

Maximum ontvangende gevoeligheid: de minimuminput gemiddelde optische macht die door de ontvangende component aan een bepaald tarief foutenpercentageber wordt ontvangen (beetjefoutenpercentage) =10-12.

Overbelastings optische macht: de maximuminput gemiddelde optische macht die door de ontvangende component aan een bepaald tarief foutenpercentageber wordt ontvangen (beetjefoutenpercentage) =10-12.

Uitstervenverhouding: minimumverhoudingen waarde van signaal gemiddelde macht en ruimte gemiddelde optische macht op modulatievoorwaarde.

 

Hoofdparameters van WDM SFP Vezel Optische Zendontvanger

 

Artikelnummer FA-tcs12l54-60D
Bitrate 1.25Gbps
Vezelhaven Simplexlc
Toepasselijke vezel Enige wijzevezel 9/125um
Golflengte 1550nm/1490nm
Het overbrengen van afstand Maximum 60KM
Voeding Enige +3.3V
Standaardtemperatuur 0°C aan +70°C
Uitgebreide Temperatuur -20°C aan +85°C
Industriële Temperatuur -40°C aan +85°C

Nota: Fiberall kan optische zendontvanger van de bovengenoemde drie verschillende het werk temperatuur voorzien maar de kosten zijn verschillend.

1550Tx/1490Rx kies Optische Zendontvanger 1000M Maximumafstand 60KM van Vezelsfp uit

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)