Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische transceiver

WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt

China WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt leverancier
WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt leverancier WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt leverancier

Grote Afbeelding :  WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcs12l45-60D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: wdm sfp zendontvanger Snelheidstarief: 1,25 g
vezelinterface: LC simplex Het werk Golflengte: 1490Tx/1550Rx
Het overbrengen van afstand: 60 kilometers gebruiksmethode: Gebruik in paar
Diagnosefunctie: Beschikbaar Toepasselijke Vezel: SM 9/125

FA-tcs12l45-60D, WDM SFP Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM zou moeten worden gebruikt

 

Er is diverse keus van optische zendontvanger in de markt, zijn zij met verschillende temperatuurwaaier (temperatuur zouden zij of bepaald door verschillende leverancier moeten hebben), kan de temperatuurwaaier van sommige vezel optische zendontvangers de grenzen van vereiste temperatuurwaaier bereiken of overschrijden, tijdens gebruik en fout en geen probleem brengen. Wat zijn de redenen voor de hoge of lage temperatuur van de optische zendontvanger?

1, wordt de optische zendontvanger gemaakt door slecht vakmanschap en met slechte kwaliteit: Als de vezel optische zendontvanger met ruwe kwaliteit en gemaakt door ruw vakmanschap, abnormale temperatuur van de optische zendontvanger vaak zal zijn gebeurd, omdat de prestaties van zulk een vezel optische zendontvanger onstabiel zijn, en de hittedissipatie ook slecht is. om de temperatuuranomalie en het onnodige verlies te verminderen, stelt men voor dat u hoogte - kwaliteits optische zendontvanger met goede prestaties en uitstekend vakmanschap gebruikt.

2. Het gebruiksmilieu van vezel optische zendontvanger is slecht: De werkomgeving van optische module zou in datacentrum, computerzaal of schakelbord moeten zijn. Als de optische zendontvanger in andere milieu's wordt toegepast, zal de verandering van omgevingstemperatuur onvermijdelijk de temperatuur van vezel optische zendontvanger, veranderen en zal dan zijn optische macht en optische gevoeligheid beïnvloeden. Als het gebruiksmilieu van de optische zendontvanger slechter is, wordt het voorgesteld om optische zendontvangers met industriële temperatuur of uitbreidingstemperatuur te gebruiken.

3. Wat u gebruikt is een gebruikte optische zendontvanger: De temperatuurwaaier van de nieuwe vezel optische zendontvanger is gewoonlijk 0-70 graden, en vele tweedehandse optische modules kunnen niet het bereiken. Daarom kan de tweedehandse optische zendontvanger niet normaal in het milieu met te hoge of te lage temperatuur werken. Buiten vezel optische zendontvanger met standaardtemperatuur voorzien 0-70 graden, Fiberall-Technologie (Shenzhen) Co., Ltd ook optische zendontvanger van industriële temperatuur -40~85℃ of Uitgebreide temperatuur -20~85℃.

 

Hoofdparameters van FA-tcs12l45-60D Vezelzendontvanger

 

Inkapselingsvorm SFP
Snelheidstarief 1.25Gbps
Optische Interface LC
Vezelkanaal Enige vezel
Compatibele Vezel SM 9/125um
Transmissietechnologie WDM
Bereikafstand Tot 60KM
Golflengte 1490Tx/1550Rx (een ander eind is 1550Tx/1490Rx)
DDM Beschikbaar
Voeding Gebrek +3.3V of aangepast

 

Hoofdlijnen van WDM SFP Zendontvanger

 

1, SFP-pakket met enige vezellc schakelaar;

2, a-eind: de Laser van 1490nm DFB en 1550nm-SPELDfotodetector;

3, B-eind: de Laser van 1550nm DFB en 1490nm-SPELDfotodetector

4, tot 60Km transmissie op enige wijzevezel

5, met +3.3V kiezen voeding uit

6, compatibele de gegevens input-output interface van LVPECL

7, Lage EMI en uitstekende ESD bescherming

8, Laserveiligheid: leeft norm CEI-60825 na

9, Compatibel met RoHS en SFF8472

WDM SFP zou de Vezel Optische Zendontvanger in Paar 1.25Gbps 1490/1550nm 60KM moeten worden gebruikt

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)