Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenglasvezel transceiver

De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC

China De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC leverancier
De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC leverancier De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC leverancier

Grote Afbeelding :  De Vezel Optische Zendontvanger op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcs10l85-03D

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: SFP+ER zendontvanger Bereikafstand: tot 300M
golflengte: 850nm Optische haven: Duplexlc
Beetjetarief: 10Gbps Laser Type: VCSEL

FA-tcs10l85-03D, de Vezel Optische Zendontvanger Op korte termijn van SR van 10Gbps 850nm SFP+ tot 300 Meters van DX LC

 

SFP+ de optische zendontvanger wordt wijd gebruikt in 10G Ethernet wegens zijn voordelen van klein volume, lage kosten en hoogte - dichtheid. Het is momenteel de gemeenschappelijkste optische module van 10G in datacentrum en ondernemingspark. Wat zijn de types van de vezel optische zendontvanger van 10G SFP+? de reeks van 10G SFP+ optische modules met inbegrip van SR, LRM, LR, ER, Zr, BIDI, CWDM, DWDM en 10G GLC-t etc….

1, de optische zendontvanger van SR van 10G SFP+: 10GBase-SR is één van de Ethernet-norm, is de de vezel optische zendontvanger van SR van 10G SFP+ overeenstemming met de norm, is SR korte afstand (Op korte termijn), zo betekent het dat de transmissieafstand tot 300m is en het wordt gebruikt met multimode vezel.

2, de vezel optische zendontvanger van 10G SFP+ LRM: is de optische module van 10G SFP+ LRM met de specificatie van 10GBase-LRM in overeenstemming Ethernet. LRM verwijst naar Lang Multimode Bereik. De optische zendontvanger van 10G SFP+ LRM kan met OM1, OM2, multimode vezels van OM3 worden gebruikt.

3, de optische zendontvanger van 10G SFP+ LR: is de de vezel optische zendontvanger van 10G SFP+ LR met de specificatie van 10GBase-LR in overeenstemming Ethernet. LR verwijst naar Lange afstand, en de maximumtransmissieafstand is 10KM op enige wijzevezel van 1310nm-golflengte, en het kan langere transmissieafstand na uitbreiding bereiken.

4, de vezel optische zendontvanger van 10G SFP+ ER: stemt de optische module van 10G SFP+ ER met de specificatie van 10GBase-ER overeen Ethernet. ER is Uitgebreide Waaier, is zijn golflengte 1550nm, en de transmissieafstand kan aan 40KM bereiken wanneer het met single-mode optische vezel wordt gebruikt.

5, de optische module van Zr van 10G SFP+: is de optische zendontvanger van Zr van 10G SFP+ met de specificatie van 10GBase-Zr in overeenstemming Ethernet, en de maximumtransmissieafstand kan 80km bereiken wanneer gebruikt samen met de enige wijzevezel.

6, de optische zendontvanger van 10G SFP+ CWDM: is de de vezel optische zendontvanger van 10G SFP+ CWDM een soort ruwe golflengteafdeling die optische die module simultaan overseint, gewoonlijk met enige wijzevezel wordt gebruikt.

7, de optische vezel optische zendontvanger van 10G SFP+ DWDM: is de optische module van 10G SFP+ DWDM een zeldzame hoge snelheid en de grote afdeling die van de capaciteits dichte golflengte optische die zendontvanger simultaan overseint, gewoonlijk met single-mode optische vezel wordt gebruikt, de maximumtransmissieafstand kan 80km bereiken, wat voor gegevenstransmissie over lange afstand geschikt is.

8, 10G-Koper SFP: 10G basis-T is een foto-elektrische de omzettingsmodule van SFP+, is het interfacetype RJ45, en gewoonlijk gebruik met het flardkoord van Cat6a of Cat7-.

 

Producteigenschappen van SFP+-de Vezelzendontvanger van SR

 

1, SFP+-pakket met de duplexschakelaar van LC

2, de Laser van 850nm VCSEL en de detector van de SPELDfoto

3, tot 300m transmissie op multimode vezel 2000MHz-km

4, Machtsdissipatie < 1W="">

5, compatibele de gegevens input-output interface van LVPECL

6, Lage EMI en uitstekende ESD bescherming

7, Laserveiligheid volgzaam met norm CEI-60825

8, Alle materialen zijn compatibel met RoHS

9, Volgzaam met SFF8472

 

Specificatie van de Optische Zendontvanger van SR van 10G SFP+

 

Optische Kenmerken

 

(Omringende Werkende Temperatuur 0°C aan +70°C, Vcc =3.3 V)

Parameter Symbool Min. Type. Max. Eenheden
Zendersectie
Centrumgolflengte lo 840 850 860 NM
RMS Spectrale Breedte Dl - - 0,45 dB
Gemiddelde Outputmacht Po -5 - -1 dBm
Uitstervenverhouding ER 3.0 - - dB
Verspreidingssanctie       3.9 dB
Relatief Intensiteitslawaai RIN12 OMA     -128 dB/Hz
Totale jitter Tj IEEE 802.3ae  
Ontvangerssectie
Centrumgolflengte lo   850   NM
Ontvangersgevoeligheid Rsen     -11.5 dBm
Beklemtoonde Gevoeligheid Rsen     -10.5 dBm
Ontvangersoverbelasting Rov 0     dBm
Terugkeerverlies   12     dB
LOS beweert LOSA -17     dBm
LOS Dessert LOSD     -15 dBm
LOS Hysterese   0,5   4  

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)