Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber Optic PLC Splitter

Van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit

China Van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit leverancier
Van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit leverancier Van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit leverancier

Grote Afbeelding :  Van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: RoHS
Modelnummer: FA-PLCM1×8SA

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Bellenomslag/Karton
Levertijd: Op Orde Qty
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Miniplc Splitser Vezelhaven: 1X8
Optische Verhouding: 8x12.5 Vlechttype: SC/APC 0.9mm 1.5m
Type vezel: SM G657A1 Kabelschede: LSZH/LSOH
golflengte: 1260 ~ 1650 NM de grootte van de staalbuis: 50*7*4mm

FA-PLCM1×8SA, van de het Staalbuis van SC/APC 1x8 Mini de Vezel Optische PLC Splitser met Uitstekende Stabiliteit

 

De snelle ontwikkeling van de communicatie industrie heeft Bleek, metropolitan area network, LAN, particulier netwerk etc… geleken. Nu, ontwikkelt de optische vezelmededeling zich van FTTP, FTTH aan communicatie boomstam, metropolitan area network, LAN en particulier netwerk. Is het de kern optische apparaat van FTTH, vezel optische PLC splitser een onontbeerlijk deel van het FTTH-netwerk.

De isolatie is de optische signalen isoleert capaciteit van vezel optische plc splitser aan andere optische wegen. In al index, is de isolatie belangrijker voor optische splitser. In daadwerkelijke systeemtoepassingen, zijn de apparaten met isolatie boven 40dB vaak nodig; anders zullen de prestaties van het gehele systeem worden beïnvloed.

Naast de isolatie, is de stabiliteit een andere belangrijke index om de kwaliteit van vezel optische PLC splitser te meten. De zogenaamde stabiliteitsmiddelen, wanneer de buitentemperatuurveranderingen en de arbeidsvoorwaarde van andere apparaten ook veranderingen, de verhouding van vezel optische PLC splitser en andere prestaties onveranderd zouden moeten blijven. Eigenlijk, hangt de stabiliteit van vezel optische PLC splitser volledig van het technologische niveau van de fabrikant af; de producten van verschillende fabrikanten zijn met groot kwaliteitsverschil. In de praktijk, ontmoet Fiberall ook heel wat slechte kwaliteitsvezel de optische PLC splitser, niet alleen de prestatiesverslechtering, en het schadetarief zeer hoog is. Als belangrijk apparaat in de lijn van de optische vezelvrachtwagen, te besteden gelieve aandacht dat de prijs niet de enige te overwegen factor is, PLC kan de optische splitser met lage kosten door laag technologisch niveau worden gemaakt.

 

Hoofdparameters van PLC van 1x8 FTTH Splitser

 

Vezelhavens 1x8
Golflengtewaaier 1260~1650nm
Toevoegingsverlies (dB) Max. 10.5
Verliesuniformiteit (dB) Max. 0,8
Polarisatie Afhankelijk Verlies (PDL/dB) Max. 0,2
Optische Macht (mw) Max. 300
Terugkeerverlies (dB) Min. UPC: 50 APC: 55
Gerichtheid (dB) Min. 55
Vezeltype Krommings Ongevoelige SM G657A1 Vezel
Relatieve Vochtigheid (relatieve vochtigheid) 5% ~ 85%
Werkende Temperatuur (° C) 0 ~ 70
Opslagtemperatuur (° C) -40 ~ 85
Inkapselingsopties Naakte Vezel, Ministaalbuis, ABS Module, LGX-Doos, Muur Opgezet van van Flarddoos, 1U of 2U rek-Onderstel Flardcomité, FDB-Doos of de Gezamenlijke Sluiting van de Vezellas
Pakketdimensie Naakt Vezeltype L*W*H mm 50*4*4
Ministaaltype L*W*H mm 60*12*4
ABS Moduletype L*W*H mm 120*80*20
LGX-Doostype L*W*H mm 130*100*50
Rek Opgezet Type L*W*H mm 1U 19“
FDB-Doos L*W*H mm Aangepast

 

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)