Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezel Media Converter

Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens

China Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens leverancier
Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens leverancier Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens leverancier

Grote Afbeelding :  Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC,RoHS
Modelnummer: Fafs-fdses1r2-15

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: ethernet vezelconvertor Havennormen: 10/100Base-TX aan 100Base-FX
Vezelhaven: Één dubbel vezelsc LAN-poort: Twee FE havens
Bereikafstand: Tot 15KM Power Adapter: Extern met koord

Fafs-fdses1r2-15, 10/100Base-TX aan 100Base-FX Ethernet aan Vezelmedia Convertor met Één Optische Interface van Sc en Twee RJ45-Havens

 

Hoe te om schakelaars, routers, en firewalls aan te sluiten? In het algemeen, zijn de routers de eerste stap van LAN, en de firewall tussen interne netwerk en router wordt gebruikt om onwettige ingangen te filtreren. Daarna, moeten wij schakelaars of vezelmedia convertor verbinden. Merk op dat vele Internet-leveranciers nu de optische diensten (FiOS) verlenen, zodat moet u een modem vóór de firewall gebruiken om digitale signalen in elektrosignalen om te zetten die door de Ethernet-kabel kunnen worden overgebracht. Zo is een typische verbinding op zijn beurt de Internet-modem - router - Firewall - schakelaar of vezelmedia de convertor, wordt en dan de schakelaar verbonden met andere netwerkapparaten.

Schakelaars of vezelmedia de convertor kan interne LAN mededelingen toelaten, verbinden de routers u met Internet, en de firewalls beschermen uw netwerk. Zo zijn deze drie apparaten onontbeerlijk in het netwerk. Bovendien kan Fiberall hoge prestaties, hoge veiligheid leveren en de intelligente schakelaars, deze schakelaars kunnen niet alleen hogere dichtheidshavens en meer vlakke netwerkarchitectuur verstrekken, maar ook aan de behoeften van server de op grote schaal van de datacentrumtoegang voldoen, ondertussen netwerkstabiliteit verbeteren, ladingssaldo van gegevens realiseren - verbind, en doe verenigd beheer voor de gehele logicaeenheid.

 

Hoofdlijnen

 

1, Steunieee 802,310 basis-T, IEEE 802.3u 100 normen basis-TX/FX;

2, steunen de 1K-het adreslijst van MAC;

3, het hoogtepunt van Steunieee 802.3X - duplex en half - duplex tegendrukdatatransportbesturing;

4, Steun mdi/mdi-X parallelle draden en dwarsdraden automatische omschakeling;

5, het pakketlengte 1552/1536 (facultatieve) bytes van de Steun maximumtransmissie;

6, voldoen aan FCC, 15 KLASSE A, Ce-normen en authentificatie.

 

Hoofdparameters van Snelle Media Convertor

 

Artikelnummer Fafs-fdses1r2-15
Elektrointerface Twee UTP rj-45
Vezelinterface Één Sc (Duplex)
LAN kabel Cat5 UTP verdraaide paren
Vezeltype

MM.: 50/125, 62.5/125 of 100/140μm

SM: 8.3/125, 8.7/125, 9/125 of 10/125μm

Bereikafstand Van 2Km tot 80KM voor opties
Voeding output: 5V gelijkstroom 1A
Werkomgevingstemperatuur 0℃-60 ℃
Relatieve vochtigheid 5%-90%

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)