Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische transceiver

Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm

China Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm leverancier
Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm leverancier Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm leverancier Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcsgps49-20B

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De Vezelzendontvanger van OLT SFP Het werk Golflengte: 1490nm/1310nm
vezelinterface: Sc-simplex Toepassing: GPON OLT
Verpakkingstype: SFP Het overbrengen van afstand: 20KM

FA-tcsgps49-20B, van de de Vezelgpon OLT SFP Optische Zendontvanger van 1490nm/1310nm SC/UPC de Enige Klasse B+ 20KM

 

om de verbindingsmislukking in het datacentrum te verminderen en onnodige schade aan de optische apparaten te vermijden, vezel is schoonmaken zeer belangrijk. De vezel die schoonmaakt zeggen wij vaak naar het schoonmaken van optische vezels en vezel optische schakelaars en vezeladapter, eigenlijk verwijst. De interface van de optische zendontvanger moet ook worden schoongemaakt.

Wij weten dat interface van vezel de optische zendontvanger gewoonlijk in contact met optische vezelschakelaars zoals LC, Sc, MTP etc. is, zodat komt de bron van zijn verontreiniging gewoonlijk uit de metalen kap van deze schakelaars. Hoewel de vezel optische schakelaars worden schoongemaakt alvorens zij in de optische module worden opgenomen, kunnen er nog een paar verontreinigende stoffen zoals een paar oliën zijn die niet grondig worden schoongemaakt. In het bijzonder, na het gebruik van sommige inferieure optische vezelschakelaars, zal de verontreiniging van de interface van de vezel optische zendontvanger ernstiger zijn.

In praktische toepassingen, is het noodzakelijk om de interface schoon te maken slechts wanneer de transmissieprestaties van de optische zendontvanger worden verminderd. Bovendien, als de schakelaar wordt schoongemaakt alvorens wordt opgenomen in de vezel optische zendontvanger, het ook raadzaam is om de interface van de optische zendontvanger schoon te maken om de normale transmissie van het optische signaal te verzekeren.

om olieverontreiniging de interface van de vezel optische zendontvanger te verhinderen, is het noodzakelijk om de metalen kap van de vezel optische schakelaar grondig schoon te maken. Als de interface van de optische zendontvanger stof en andere corpusculaire verontreinigende stoffen lijkt, is het best om de verontreiniging met de collector van het luchtstof te verwijderen.

Is de vezel optische zendontvanger een noodzakelijk instrument voor optisch signaaltransmissie, en de verontreinigde optische module kan zijn van de transmissieprestaties en verbinding mislukking beïnvloeden. Daarom is het noodzakelijk om de optische module regelmatig schoon te maken. Bovendien het gebruik van hoogte - van de kwaliteits speelt de optische zendontvanger en vezel optische verbindingsdraden ook een actieve rol in het handhaven van de prestaties van het netwerk.

 

Volgzame Normen

 

Leeft Multi-Source Overeenkomst (MSA) SFF-8074i van SFP na

Leeft Amendement 1 van itu-t G.984.2 na

Leeft sff-8472 Omwentelingen 9,5 na

Leeft FCC 47 CFR-Deel 15, Klasse B na

Leeft FDA 21 CFR 1040,10 en 1040,11 na

 

Optische Kenmerken van Zender

 

Parameter Symbool Min Type. Maximum Eenheden Nota's
Optische Centrumgolflengte lc 1480   1500 NM  
Optische Spectrumbreedte (- 20dB) ∆λ 0   1 NM  
De zijverhouding van de Wijzeafschaffing SMSR 30     dB  
Gemiddelde Lancerings Optische Macht

AOP

 

+2.5   +5 dBm BOL, Kamertemperatuur
+1.5   +5 dBm EOL, 0~70°C
Macht-van Zender Optische Macht       -39 dBm Gelanceerd in SMF
Uitstervenverhouding ER 8.2     dB PRBS 2 -123 +72CID @2.488Gbit/s
Tolerantie aan Zender Inherent Licht     -15   dB  
Zenderreflectiecoëfficiënt         dB  
Zender en Verspreidingssanctie TDP     1 dB

20km

 

Van de de Vezelgpon OLT Sfp Optische Zendontvanger van Sc/UPC de Enige Klasse B+ 20KM 1490nm/1310nm 

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)