Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische transceiver

2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT

China 2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT leverancier
2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT leverancier 2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT leverancier 2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT leverancier

Grote Afbeelding :  2.5G / 1.25G WDM 1490T/1310R Klassenc+ SFP Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcsgps13-20C

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De Module van OLT SFP gegevenssnelheid: 2.5G/1.25G
ODN-Klasse: KLASSE C+ Type connector: sc/upc
Type vezel: SM SX golflengte: 1490T/1310R

FA-tcsgps13-20C, 2.5G/1.25G-WDM 1490T/1310R Klassenc+sfp Optische Zendontvanger voor Sc 20KM van GPON OLT

 

De optische zendontvangermodule bestaat uit optoelectronic apparaten, functionele kringen en optische interfaces. De optoelectronic apparaten omvatten twee delen van transmissie en ontvangst.

Het overbrengende deel is: voer elektronisch die signaal met sommige van bitrate in, door aandrijvingsspaander wordt verwerkt en drijf de halfgeleiderlaser (LD) of lichtgevende diode (leiden) en zendt optisch modulatiesignaal met overeenkomstig snelheidstarief uit, met de interne automatische controlekring van optische macht, de output de optisch signaalmacht stabiel zal houden.

Het ontvangende deel is: het optische signaal met bepaald bitrate wordt ingevoerd in de vezel optische zendontvanger en van de optische opsporingsdiode in het elektrosignaal ingevoerd. Zijn het output elektrosignaal met van overeenkomstig codetarief na de voorversterker, en het outputsignaal over het algemeen PECL/CML-niveau. Tegelijkertijd, zal een waarschuwingslos signaal output zijn wanneer de input optische macht minder dan een bepaalde waarde is.

De belangrijkste factoren die het overbrengen beïnvloeden en functies van de optische zendontvangermodule zijn ontvangen als volgt:

Het verlies van de transmissietoevoeging (Pas, ILP): het energieverlies van de transmissiegolflengte wanneer de optisch signaalpassen door de vezel optische zendontvanger;

Denk (ILR) na: het energieverlies van de weerspiegelde golflengte wanneer het optische signaal door de vezelzendontvanger overgaat.

Polarisatie afhankelijk verlies (Polarisatie, PDL): de variatie brengt verandering van het toevoegingsverlies onder verschillende polarisatiestaten wordt genoemd polarisatie afhankelijk verlies.

Temperatuur afhankelijk verlies (Temperatuur, TDL): de variatie brengt verandering van toevoegingsverlies door verschillende temperaturen wordt veroorzaakt wordt genoemd het temperatuur afhankelijke verlies dat.

Het toevoegingsverlies van optisch signaal: de energie van optisch signaaldalingen geleidelijk aan tijdens transmissie. Vooral wanneer het opnemen van diverse passieve optische zendontvangers, zal de vezel optische zendontvanger een deel van de energie verbruiken. De machtsmeter toont hoeveel van deze energie wordt verloren. Wij roepen het over het algemeen „toevoegingsverlies“, verwezen naar als „IL“.

Terugkeerverlies (RL): een klein gedeelte van het optische signaal is teruggekeerd van de originele weg toe te schrijven aan verspreidende en andere redenen in vezel optische zendontvanger. Het terugkeerverlies wordt gebruikt om de intensiteit van dit terugkeer optische signaal te beschrijven. Als het optische signaal van deze achtertransmissie te groot is, kan het het normale werk van de lichtbron, zo kleiner beïnvloeden het teruggekeerde optische signaal, beter aan de optische zendontvanger. Groter de waarde van de index, kleiner het optische teruggekeerde signaal.

Gerichtheid (DIR): het optische signaal binnen de transmissiebandbreedte is inherent van de transmissiehaven van de vezel optische zendontvanger, en het verlies van optisch die signaal bij de weerspiegelende haven van de vezelmodule is wordt ontdekt gerichtheid. Het principe is gelijkaardig aan het terugkeerverlies. Groter de waarde, de kleinere is de interferentie van optisch signaal, en vezel optische zendontvanger stabieler.

 

Ordeinformatie van de Zendontvanger van Fiberall GPON OLT SFP

 

Artikelnummer Toepassing λ (NM) Datasnelheid (Gb/s) ODN-Klasse Pakket Schakelaar
FA-tcsgps13-20B GPON OLT 1310T/1490R 2.5G/1.25G Klasse B+ SFP SC/UPC
FA-tcsgps49-20B GPON OLT 1490T/1310R 2.5G/1.25G Klasse B+ SFP SC/UPC
FA-tcsgps13-20C GPON OLT 1310T/1490R 2.5G/1.25G Klasse C+ SFP SC/UPC

FA-tcsgps49-20C

 

GPON OLT 1490T/1310R 2.5G/1.25G Klasse C++ SFP SC/UPC

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)