Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenOptische transceiver

Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM

China Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM leverancier
Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM leverancier Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM leverancier Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM leverancier

Grote Afbeelding :  Enig van de de Moduleklasse B+ GPON OLT van de Vezelsm 2.5G/1.25G Sfp Zendontvanger Sc 20KM

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC, ROHS
Modelnummer: FA-tcsgps13-20B

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaardoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De Zendontvanger van OLT SFP Transmissiemiddel: SMF
gegevenssnelheid: 2.5G/1.25G golflengte: 1310nm/1490nm
Vezel Connector: sc/upc Toepassing: Optische de Lijnterminal van GPON

FA-tcsgps13-20B, Enig van de de Vezel Optisch Zendontvanger van de Vezelsm 1310nm/1490nm Klasse B+ GPON OLT SFP Sc 20KM

 

Bijna brengt al nieuwe vezel optische zendontvanger gegevens tussen schakelaars, firewalls, servers, routers en andere apparaten door twee optische vezels over. De eerste optische vezel wordt speciaal gebruikt om gegevens van netwerkapparaten te ontvangen, en de tweede vezel wordt speciaal gebruikt om gegevens aan netwerkapparaten over te brengen. Nochtans, overtreedt een tweerichtings optische zendontvanger (genoemd BIDI-vezelzendontvanger) de wetten.

De optische module van BIDI gebruikt WDM (golflengteafdeling die simultaan overseinen) tweerichtingstransmissietechnologie. Het realiseert bidirectionele transmissie op één optische vezel. De BIDI-vezel optische zendontvanger heeft slechts één haven om signalen op een vezel optische kabel over te brengen en te ontvangen door een geïntegreerde tweerichtingskoppeling. Daarom moet het worden gebruikt in paren gerangschikt.

Het belangrijkste verschil tussen de BIDI-vezelmodule en de traditionele dubbele vezel tweerichtings optische zendontvanger is dat de BIDI-vezel optische zendontvanger met een golflengteafdeling die (WDM)-koppeling simultaan overseinen uitgerust is, of duplexer, die samenkomt en de overgebrachte gegevens over één optische vezel volgens de golflengte scheidt. Wegens dit, wordt de optische zendontvanger van BIDI ook als beschouwd om een WDM optische module.

efficiënt te werken, moet de BIDI-vezel optische zendontvanger in paren worden gebruikt. Door diplexer te stemmen om de gewenste golflengte van de zender en de ontvanger aan te passen, kunnen wij bidirectionele transmissie van gegevens bereiken.

Bijvoorbeeld, als de in paren gerangschikte BIDI-vezel optische zendontvanger aan het apparaat A (opstraalverbinding) en het apparaat B (neerstraalverbinding) wordt aangesloten, toen:

Diplexer van de optische zendontvanger A moet een 1550nm hebben ontvangend golflengte en een 1310nm-emissiegolflengte. Diplexer van de vezel optische zendontvanger B moet een 1310nm hebben ontvangend golflengte en een 1550nm-emissiegolflengte.

Het duidelijkste voordeel om de optische modules van BIDI, zoals SFP+ BIDI en de vezel optische zendontvangers van SFP te gebruiken BIDI, moet de kosten van vezel bedradingsinfrastructuur drukken. De optische zendontvanger van BIDI vermindert het aantal havens op het optische vezelpaneel, en vermindert ook de inbezitnemingsruimte voor de pallet van het optische vezelbeheer, en vermindert het aantal optische nodig kabels.

 

Optische Kenmerken van Ontvanger

 

Parameter Symbool Min Type. Maximum Eenheden Nota's
Werkende Golflengte   1260   1360 NM  
Gevoeligheid SEN     -28 dBm

PRBS 2 -123+72CID@1244Mbps

 

Verzadigings Optische Macht GEZETEN -8     dBm
Dynamisch bereik   15     dB  
Het signaal ontdekt beweert Niveau       -30 dBm  
Het signaal ontdekt DE-beweert Niveau   -45     dBm  
Het signaal ontdekt Hysterese   0,5   6 dB  
Ontvangersreflectiecoëfficiënt       -12 dB  

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)