Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis ProductenFiber Optic Jumper

72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik

China 72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik leverancier
72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik leverancier 72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik leverancier

Grote Afbeelding :  72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall
Certificering: RoHS, UL, ISO9001
Modelnummer: FA-bpc-SASAS72

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Bellenomslag/Binnenkarton/Buitenkarton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Het Koord van het takflard Vezelhoeveelheid: 72 vezels
Kabeltype: De kabel van de takvezel Vezel Connector: SC/APC
Doorbraakdiameter: OD2.0mm Schedemateriaal: Pvc of LSZH

 

72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik

 

De kabel van de takvezel is een kabel die in verscheidene kleine optische kabels bij om het even welke positie kan worden verdeeld. Daarom zou de kabel van de tak optische vezel moeten worden gecodeerd om de identificatie te vergemakkelijken. De kabel van de takvezel is het geschiktst wanneer het wordt gebruikt, omdat elke vezel zijn eigen schede heeft en aromatisch amide die element versterken. Zo elke vezel is zeer sterk en duurzaam. De kabel van de doorbraaktak is de aangewezen methode van directe beëindiging. Één laag van aramidpreserver wordt gecodeerd door de vezelsubeenheid en is dan verpakt in een laag van FRNC/LSNH-schede. Één enkele subeenheid vormt een kabel en is verpakt in een flame-retardant FRNC/LSNH-schede. Elke vezel gebruikt de strakke technologie van de bufferlaag of de dubbele strakke technologie van de bufferlaag, en de antischilcapaciteit van de vezel is zeer goed. Elke optische kabel wordt ontworpen met een strakke bufferlaag en een afzonderlijke versterking. Op deze wijze, kan de kabelterminal direct worden gestikt, te hoeven om distributie geen delen of het verbinden van panelen te gebruiken. Omdat het gebruik van Kevlar om sterkte van de optische kabel van de takvezel te verhogen, en de kabel zwaarder zullen zijn en de grootte is groter. De tak optische kabel is een zeer sterk kabelontwerp voor kort netwerk. Dit kan LAN, datacommunicatie, videosysteem, en procesbeheersing omvatten.

Het typische toepassingsgebied van de kabel van de tak optische vezel is binnentoepassing: tussen het twee elektronische materiaal of tussen het paneel van het vezelflard en kaders van twee elektronisch materiaal.

De kabel van de tak optische vezel wordt gebruikt die de vezel direct te laden met het apparaat in plaats van het verbinden met het paneel van het vezelflard wordt verbonden. De kabel van de takvezel is samengesteld uit twee of meer enige kern of bundelkabel, een versterkte component en een centrale component, en externe schede. De kabel is de perfecte keus wanneer het leggen op blootgestelde pallets of op om het even welk toepassingsgebied dat stijvere en direct verbonden vezelkabel aan materiaal vereist. De optische kabel is ook geschikt voor de optische vezelassemblage van de pre-geïnstalleerde eindapparatuur, de multi-kernen of de multi-vezels kan de vezel optische verbindingsdraad van Fiberall (het koord van het vezelflard) de vermelde kabel van de takvezel met vele subeenheden worden gebruikt en het is ideaal voor hoogte - de dichtheidstoepassing vereist grote capaciteit en directe verbinding.

 

Specificatie van het Koord van het Takflard

 

Artikelnummer FA-bpc-SASAS72
Productomschrijving Het Koord van het de Vezelflard van SC/APC-SC/APC SM 72F
Kabelspecificatie Tak optische kabel
Vezeltype Um van SM 9/125
Vezelschakelaar SC/APC
Doorbraak uit diameter OD2.0mm
Jasjemateriaal Pvc of LSZH
Jasjekleur Geel of aangepast
Beschikbaar vezeltype G652B (B1), G652D (B1.3), G655 (B4) G657A1, G657A2, G657B3 (E1) ETC.
Temperatuurwaaier -20~+60℃
Doorbraaklengte Aangepast

72 van de de Vezel Optisch Verbindingsdraad van de vezelstak de Doorbraaksc/APC - Sc/APC voor Hoogte - dichtheidsgebruik

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)