Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenglasvezel Accessoires

Van de de Pianodraad van vezel Optische Toebehoren de Optische Vezelnaald met door Flens voor Metalen kap

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Pianodraad van vezel Optische Toebehoren de Optische Vezelnaald met door Flens voor Metalen kap

China Van de de Pianodraad van vezel Optische Toebehoren de Optische Vezelnaald met door Flens voor Metalen kap leverancier
Van de de Pianodraad van vezel Optische Toebehoren de Optische Vezelnaald met door Flens voor Metalen kap leverancier Van de de Pianodraad van vezel Optische Toebehoren de Optische Vezelnaald met door Flens voor Metalen kap leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Pianodraad van vezel Optische Toebehoren de Optische Vezelnaald met door Flens voor Metalen kap

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall
Modelnummer: FA-FCN01

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Upon Request
Verpakking Details: Binnenkarton/Buitenkarton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Metalen kapnaald Andere Naam: De Draad van de vezelpiano
Toepassing: Duidelijk gat van metalen kap Geschikte Metalen kap: 1.25mm of 2.5mm
met flens: Beschikbaar algemeen gebruikt: Productie van metalen kap of flardkoord

FA-FCN01, de Optische Vezelnaald van de Pianodraad met door Flens voor Metalen kap

 

Is de vezel optische die naald, ook als metalen kap door naald wordt bekend, het een noodzakelijk instrument en algemeen gebruikt in metalen kapproductie en vezel optische verbindingsdraadassemblage. In het productieproces van ceramische metalen kap, kan de vezelnaald de overblijvende porie in het gat na verwerking ontruimen, en de opbrengst van de vezelmetalen kap verhogen. In het productieproces van het koord van het optische vezelflard, is de doordrongen vezelkern gemakkelijk om in het gat worden gebroken, als de gebroken vezel niet kan worden verwijderd, de metalen kap of de vezelschakelaar kan afval worden. Gebruik de vezel optische naald om de gebroken vezel te verwijderen, kan de metalen kap normaal worden gebruikt, en het verwerpingstarief van de metalen kap kan effectief worden verlaagd.

 

10G Ethernet gebruikt LD (Laserdiode) als lichtbron en multimode vezel als transmissiemiddel. om de transmissieafstand van 300 meters op de multimode vezel in de 850nm-golflengte te bereiken, worden de injectievoorwaarde en de prestaties van de optische vezel bepaald respectievelijk door standaardtia/eia-455-203 en TIA/EIA-492AAAC. De distributie van de vezel optische macht is met norm fotp-203 in overeenstemming. Standaardtia/eia-492aaac specificeert de specifieke index van 50/125um gesorteerde index multimode optische die vezel door 850nm-golflengtelaser wordt geoptimaliseerd. De eisen ten aanzien van vezelbandbreedte zijn als volgt: in de volledige injectieofl (Te vol gedaane Lancering) omstandigheden (TIA/EIA-455-204), is de OFL-bandbreedte van 850nm groter dan of gelijk aan 1500MHz.km, en de OFL-bandbreedte van 1300nm is groter dan of gelijk aan 500MHz.km. Tegelijkertijd, moet de differentiële test van (DMD) van de wijzevertraging (TIA/EIA-455-220) van de vezelkern binnen de bepaalde malplaatjewaaier zijn.

De volledige injectieofl (Te vol gedaane Lancering) bandbreedte van multimode vezel wijst op de bandbreedteprestaties van de vezel in de LEIDENE lichtbron, en alle geleidingswijzen van de multimode vezel zijn opgewekt wanneer het testen. DMD-het testen van laser geoptimaliseerde multimode vezel moet aan TIA/EIA-455-220-norm voldoen. Deze norm bepaalt het gehele proces die van DMD testen, met inbegrip van lichtbron, plaatsend apparaat, die systeem en testend programma ontvangen. Het standaardvereiste is dat de vlek van de te meten vezel single-mode moet zijn, en de diameter van het wijzegebied is ongeveer 5mm bij 850nm-golflengte, en de impulsbreedte en spectrale breedte van de impuls wordt ook in detail gespecificeerd. Samenvattend, single-mode, plotseling genoeg, en de smalle spectrale brede optische impulsen zijn goed. Tegelijkertijd, worden de nauwkeurigheid van het plaatsende systeem, de koppelingsvoorwaarde van de ingespoten impuls, en de lineariteit en de reactie van het ontvangende systeem ook gegeven. En de gespecialiseerde DMD-het testen apparaten worden vereist.

Volgens de IEEE802.3ae-norm, wanneer de distributie van de lichtbronmacht met de TIA/EIA-455-203-norm in overeenstemming is, en de overeenstemming van multimode vezelprestaties met TIA/EIA-492AAAC-norm, bij de golflengte van 850nm, verzeker de efficiënte bandbreedte van vezel meer dan 2000MHz.KM bereikt en de transmissieafstand van 10Gigabit-systeemnetwerk 300 meters bereikt.

 

Hoofdkenmerken van Vezelnaald

 

1. Met handvat, gemakkelijk te nemen en te zetten;

2. Gebruikt om vezelbreuk in optische vezelgat van metalen kap te verwijderen;

3. Het schoonmaken van de braam in het ceramische metalen kapgat;

4. Pas de diameter van de vezelkern aan, ontsla regelmatig de gebroken vezel.

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)