Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezel Media Converter

FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Jumper voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor

China FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor leverancier
FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor leverancier FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor leverancier

Grote Afbeelding :  FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC,RoHS
Modelnummer: FAMC-FSSI35S-40 & FAMC-FSSI53S-40

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: snelle ethernetconvertor gegevenssnelheid: 10/100Base-TX aan 100Base-FX
Transmissieafstand: 40 km vezelinterface: Enig vezelsc
Power Adapter: Intern Type Elektronische Haven: RJ45 (UTP)

Famc-fssi35s-40 & famc-fssi53s-40, FCC en van Ce Volgzame 100Mbps Vezelmedia Convertor met Interne Machtsconvertor

 

Toepassing van vezelmedia convertor in aardolie en de petrochemische industrie: Met de ononderbroken ontwikkeling van de petrochemische industrie, & verdiep ontwikkelingstendens van op grote schaal en geavanceerd technisch, het „digitale olieveld“, „digitale petrochemische“ en „digitale olie“ en andere nieuwe automatisering van de olieindustrie, wordt de informatisering algemeen aanvaard, is een nieuwe ronde van de informatieconcurrentie in de globale aardolie en de petrochemische onderneming het stadium van sterktewedstrijd ingegaan. Vooral in de era van Internet van dingen, verstrekt het een groter platform van de gegevensintegratie en besluitondersteuningplatform voor de petrochemische industrie.

Aangezien de automatisering en informatiemateriaalfabrikanten blijven te voorschijn komen, komt een verscheidenheid van industrieel controlemateriaal in een eindeloze stroom te voorschijn, eisen de klanten meer en meer om gegevensverzameling van industrieel controlemateriaal zoveel mogelijk te steunen. De aardolie en het petrochemische de industriesysteem kunnen over het algemeen hun eigen netwerktransmissiesysteem bouwen direct gebruikend optische vezel als transmissiemiddel van backbonenetwerk, optische vezelmedia convertoromgekeerde het verdraaide paarsignaal en het optische signaal om ervoor te zorgen dat de gegevenspakketten transmit regelmatig tussen netwerk kunnen zijn twee, het breidt tegelijkertijd de afstand van de netwerktransmissie van 100 meters (koperdraden) tot 100 km (SMF) uit. Het kan de stabiliteit, de betrouwbaarheid en de veiligheid van gegevensverzameling verzekeren, het delen van middelen en informatie realiseren, en de efficiency van middel verbeteren.

Vezel wordt de optische media convertor over het algemeen gebruikt in netwerkmilieu geen dat Ethernet-de kabel kan behandelen en vezel moet gebruiken om de transmissieafstand uit te breiden, tegelijkertijd, het speelt ook een reusachtige rol in het verbinden van de laatste mijl van vezel met metropolitan area network en het buitennetwerk.

Tijdens bouw, zou het direct met het backbonenetwerk moeten worden verbonden gebruikend optische vezel als transmissiemiddel, maar het transmissiemiddel van interne LAN is koperdraad, zodat om ervoor te zorgen dat het gegevenspakket regelmatig tussen verschillende netwerken kan worden overgebracht, is het middelgrote omzettingsmateriaal zoals vezel aan Ethernet-media convertor een noodzaak geworden. Door de uitgebreide communicatie afstand van de optische vezelzendontvanger, zowel kunnen de productieworkshop als het bureau de besluitvorming controleren en analyseren door de computer, om het externe beheer en de verrichting te realiseren, en de het werkefficiency te verbeteren.

 

Productspecificatie van Interne Voedingmedia Convertor

 

Productmodel FAMC-FSSI35S-40 & FAMC-FSSI53S-40
Volgzame Normen IEEE802.3 10 norm basis-T
De norm van IEEE 802.3u 100Base-TX/FX
De norm van IEEE 802.3z 1000Base-TX/FX
Datasnelheid 10/100Mbps
Het werk Golflengte

1310TX/1550RX

1550TX/1310RX

Breng afstand over Single-mode: op to100KM
Vezelinterface Sc
Vezelkanaal Simplex
Vezeltype Single-mode: 9/125um
RJ45-haven De kabel van UTP-100ohm Cat.5 tot 100m
Verrichtingswijze Volledige - duplexwijze of half - duplexwijze
Voeding

Input 110-240VAC

Output 5V, 1A

Machtsconvertor Interne adapter
Machtsconsumptie 4W
Verrichtingstemperatuur 0℃~60℃
Opslagtemperatuur 20℃~70℃
Vochtigheid (Non-condensing) 5%~95%

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)