Van de Fiberalltechnologie (Shenzhen) Co., Ltd

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
NIEUWS
Thuis Productenvezel Media Converter

10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber patchkabel voor verkoop
Dank u zeer voor uw uitstekende dienst. Het is een genoegen werkend met u.

—— Arne

Ik ben online Chatten Nu

10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc

China 10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc leverancier
10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc leverancier 10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc leverancier

Grote Afbeelding :  10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fiberall or OEM
Certificering: CE,FCC,RoHS
Modelnummer: FAMC-FSSE35S-25 & FAMC-FSDE13S-25

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Upon request
Verpakking Details: Kartondoos/Karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: ethernet vezelconvertor Elektronisch Haventarief: 10/100M
Het Tarief van de vezelhaven: 100m Het Type van vezelzendontvanger: 1x9
Optische haven: SC SX OF DX Het overbrengen van afstand: Tot 25KM

Famc-fsse35s-25 & famc-fsde13s-25, 10/100Base-TX aan 100Base-FX 25KM Snel Ethernet-Vezel Optisch Media Convertorsc

 

Wanneer vezelmedia convertor met ander materiaal, verbind of media convertor en media convertor verbind, moet het LAN kabel of het flardkoord van Cat5 gebruiken/Cat6-. En er zijn twee soorten deze kabel, met dwarsdraden en met parallelle draden.

 

Er zijn twee soorten RJ45-stop, T568A en T568B, wordt het flardkoord met zelfde stop genoemd rechte draden, en het flardkoord met verschillende stop wordt genoemd dwarsdraden.

 

In theorie, zijn er twee soorten netwerkapparaten, DTE apparaten en DCE-apparaten. DTE de apparaten worden genoemd gegevens de eindapparaten, met inbegrip van routers, PC, etc., naar apparaten aan het eind van het netwerk doorverwijst. Het DCE-apparaat, genoemd datacommunicatiemateriaal, zoals Fiberall-vezelmedia convertor, wordt gebruikt om netwerken, zoals schakelaars te verbinden. De spelddefinitie van DTE apparatenhaven en DCE-apparatenhaven is verschillend, bijvoorbeeld, speldt 1 van DTE is Tx, maar speldt 1 van DCE-haven is Rx. Op deze wijze, worden de parallelle draden gebruikt om DTC te verbinden en DCE moet gegevens door speld 1 van dte 1 bereik verzonden maken 1 van dce1 spelden. Zo sluiten de routers schakelaars aan is DTE verbinden DCE, zodat moet het parallelle draden gebruiken. De interconnectie tussen DTE en DTE, aangezien de spelddefinitie hetzelfde is, zodat rechte draden kan niet zou worden gebruikt maar dwarsdraden moeten gebruiken die met 1, 3, 2, 6 kruisingsdraden zijn. Op dezelfde manier zijn de interconnecties van DCE-apparaten hetzelfde.

 

Maar nu allerlei zijn apparaten fundamenteel aanpassings, ongeacht het gebruik van rechte draden of dwarsdraden kan automatisch worden geïdentificeerd, zodat wordt de dwarsdraden zelden gebruikt.

 

Specificaties van 100M Vezelmedia Convertor

 

Artikelnummer. FAMC-FSSE35S-25 & FAMC-FSDE13S-25
Volgzame Normen IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Datasnelheid 10/100M
Het werk Golflengte 1310nm, 1550nm
Het overbrengen van afstand Enige wijze tot 25KM
Vezelhaven Sc-Simplex of Sc-Duplex
Vezeltype SM 9/125um
RJ45-interface De kabel van UTP-100ohm Cat.5 tot 100m
Voeding 5V, 1A (Externe Adapter)
Machtsconsumptie 4W
Werkende temperatuur 0℃~60℃
Opslagtemperatuur -20℃~70℃
Vochtigheid (Non-condensing) 5%~95%
OEM de dienst Beschikbaar door Fiberall

 

Hoofdlijnen van 25KM Ethernet Media Convertor

 

1, voldeed Normen: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, norm 10/100Base-Tx en 100Base-FX;
2, Steunen auto-onderhandeling van 10/100M tarief en auto-MDIX voor Tx-haven;
3, de afstand van de Steunentransmissie tot 25 kilometers;
4, heet-swappable Steunen;
5, LEIDENE indicatoren verstrekken status in real time, gemakkelijk te controleren;
6, kunnen worden gecentraliseerd gebruikt in 2U-hoogterek (chassis).

Contactgegevens
 Fiberall Technology (Shenzhen) Co., Ltd

Contactpersoon: Mr. Tao

Tel.: 86-755-29526392

Fax: 86-755-29526392

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)